Sobota vs Puszbarber zmierzą się w jednym z pojedynków na pierwszej gali Prime Show MMA. Kto jest faworytem tego pojedynku, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie Sobota vs Puszbarber Prime Show MMA

Zakłady bukmacherskie na walkę Sobota vs Puszbarber na Prime Show MMA, czyli gdzie można typować ten pojedynek? Oficjalnym sponsorem gali Prime Show MMA jest firma Fortuna (odbierz Kod promocyjny Fortuna). Oznacza to, że tylko i wyłącznie zakłady bukmacherskie Fortuna wystawiają kursy na Prime Show MMA, w tym walkę Sobota vs Puszbarber. Kto jest więc faworytem tego pojedynku, jeśli chodzi o kursy?

Kursy Sobota vs Puszbarber Prime Show MMA

Kursy na walkę Sobota vs Puszbarber na Prime Show MMA wskazują na to, że... faworyta w tym pojedynku tak naprawdę nie ma. Teoretycznie minimalnie większe szanse na triumf daje się Sobocie, jednak różnica kursów między zawodnikami jest taka, jakby była żadna. Wygrana Soboty została oszacowana na kurs 1.75, z kolei Puszbarbera - 1.95. Skąd więc tak wyrównane kursy, skoro Sobota ma już na swoim koncie walkę w FAME MMA?

Typy Sobota vs Puszbarber Prime Show MMA

Typy na Sobota vs Puszbarber, czyli dlaczego Puszbarber ma tak duże szanse, skoro Sobota ma za sobą pojedynek w FAME MMA? Bukmacherzy zapewne wzięli pod uwagę fakt, jak dużą przewagę warunków fizycznych będzie miał Puszbarber nad swoim rywalem. Sobota jest od niego dużo niższy i lżejszy, więc z pewnością będzie starał się zamęczyć swojego przeciwnika. Jeśli jednak Puszbarber czysto trafi...