Na gali Prime MMA Show 3 zobaczymy także jedno czysto sportowe starcie. W formule bokserskiej zmierzą się ze sobą aktualny zawodnik KSW, Daniel "Rutek" Rutkowski, a także znany z występów w FAME MMA Piotr Pająk. Który z zawodników jest faworytem tego pojedynku, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie Rutek vs Pająk Prime Show MMA 3

Zakłady bukmacherskie na walkę Rutek vs Pająk na Prime Show MMA 3 dostępne są w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem Prime Show MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

 

Zakłady na walkę Rutek vs Pająk znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Prime Show MMA.

Kursy Rutek vs Pająk

Kursy na Rutek vs Pająk, czyli który z zawodników jest faworytem tego starcia? Według bukmacherów bardzo zdecydowanym faworytem w tej walce jest Rutkowski. Kurs na wygraną aktualnego zawodnika KSW wynosi 1.10, z kolei zwycięstwo jego przeciwnika zostało oszacowane na 5.27.

Typy Rutek vs Pająk

Typy na Rutek vs Pająk, czyli który z zawodników wygra pojedynek? Bukmacherzy nie dają w tej walce Pająkowi żadnych szans. Takie przewidywania mogą jednak nieco dziwić, ponieważ walka odbędzie się w boksie. "Rutek" to przede wszystkim doskonały zapaśnik. W formule MMA jego rekord wynosi 14 wygranych i tylko 3 porażki. W formule bokserskiej stoczył 5 pojedynków, z których wygrał dwa. Piotr Pająk natomiast przez długi okres czasu doskonalił swoje umiejętności stójkowe w Tajlandii. Stójka wydaje się być jego najmocniejszą płaszczyzną.

Zobacz także – Typy na Prime Show MMA

Nasz typ na tę walkę to walka zakończy się na punkty bądź przez techniczną decyzję. Kurs na takie zdarzenie w Fortunie wynosi 1.55. Wątpliwe, że dojdzie do nokautu. Jeśli walka toczyłaby się w MMA to bez wątpienia Rutkowski byłby w stanie skończyć ją przed czasem, jednak w płaszczyźnie stójkowej wydaje się, że obaj dysponują podobnymi umiejętnościami.