Ruchała vs Kaczmarczyk: typy i kursy na jeden z kluczowych pojedynków z karty walk KSW 94. Stawką tego pojedynku będzie tymczasowy pas w wadze piórkowej. Będzie to zarazem rewanżowe starcie Ruchały z Kaczmarczykiem. Kto wygra walkę Ruchała vs Kaczmarczyk?

Typy na Ruchała vs Kaczmarczyk - KSW 94

Pierwszą walkę Ruchały z Kaczmarczykiem wygrał Ruchała. Od tamtego czasu obaj zanotowali po jednej porażce. Kaczmarczyk przegrał z Dawidem Śmiełowski, natomiast Ruchała z Parnassem. Obaj od czasu swojej pierwszej konfrontacji poczynili znaczący progres, jednak naszym zdaniem ponownie lepszy okaże się Robert Ruchała.

Przede wszystkim kluczowy może okazać się dystans pięciu rund. Ruchała ma za sobą już dwie walki tego typu. Kaczmarczyk natomiast do tej pory zawsze walczył tylko trzy rundy. Po stronie Ruchały jest również zasięg i grappling. Walkę Ruchała vs Kaczmarczyk można typować wykorzystując kod promocyjny Superbet.

TYP: Robert Ruchała

Kursy na Ruchała vs Kaczmarczyk

Kursy na Ruchała vs Kaczmarczyk, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów dość wyraźnym faworytem tego pojedynku jest Robert Ruchała. Kurs na jego wygraną wynosi 1.55, natomiast triumf Patryka Kaczmarczyka został oszacowany na 2.45.

Ruchała vs Kaczmarczyk - zakłady bukmacherskie - KSW 94

Zakłady bukmacherskie na walkę Ruchała vs Kaczmarczyk są dostępne między innymi w firmie Superbet. Superbet to legalny bukmacher, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW.

Zakłady na walkę Ruchała vs Kaczmarczyk znajdziemy na oficjalnej stronie Superbet lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sporty walki -> KSW.

Typy na Ruchała vs Kaczmarczyk - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Ruchała vs Kaczmarczyk? Organizacja KSW to bez wątpienia najlepsza organizacja MMA w Polsce. Nic zatem dziwnego, że bukmacherzy starają się mieć jak najbogatszą ofertę na zakłady bukmacherskie na KSW. Szeroką ofertą na KSW może pochwalić się bukmacher Superbet.