Na gali Prime Show MMA 3 dojdzie do wyczekiwanego rewanżu pomiędzy Maciejem Ratajem, a Sebastianem "Ztrolowanym" Nowakiem. Obaj panowie są już doświadczeni w walkach freak-fightowych, więc można uznać to za kolejny sportowy pojedynek. Który z zawodników ma większe szanse według bukmacherów?

Zakłady bukmacherskie Rataj vs Ztrolowany Prime Show MMA 3

Zakłady bukmacherskie na walkę Rataj vs Ztrolowany na Prime Show MMA 3 dostępne są w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem Prime Show MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Rataj vs Ztrolowany znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Prime Show MMA.

Kursy Rataj vs Ztrolowany

Kursy na Rataj vs Ztrolowany, czyli który z zawodników jest faworytem tego starcia? Według bukmacherów faworytem w tej walce jest Ztrolowany, pomimo że pierwszy pojedynek na FAME MMA 7 pomiędzy nimi padł łupem Rataja. Kurs na wygraną gwiazdy kategorii ciężkiej w Prime Show MMA wynosi 1.53, z kolei zwycięstwo jego przeciwnika zostało oszacowane na 2.25.

Typy Rataj vs Ztrolowany

Typy na Rataj vs Ztrolowany, czyli który z zawodników wygra pojedynek rewanżowy? Maciej Rataj jest po udanym występie na Prime Show MMA 2, gdzie pokonał Mikołaja Rdzanka jednogłośną decyzją sędziów. Z pewnością jest podbudowany i zmotywowany na rewanż ze Ztrolowanym. Jego atuty to kondycja i 191 cm wzrostu. Ztrolowany natomiast w Prime Show MMA czuje się jak ryba w wodzie. Na pierwszej edycji wygrał z Jakubem Rygielem, a na drugiej odsłonie gali, której twarzą jest "Don Kasjo" stoczył dramatyczne starcie z Mielonidasem, triumfując finalnie w trzeciej rundzie po mocnym prawym sierpowym.

Zobacz także – Typy na Prime Show MMA

Obaj zawodnicy są już doświadczeni, a spore postępy widać u Ztrolowanego, który od kilku lat trenuje w Czerwonym Smoku. Poprawił się on także kondycyjnie, a do tego dochodzi jego fizyczność. Sebastian "Ztrolowany" Nowak będzie cięższy od rywala o około 10 kilogramów. Taka przewaga we freak fightach robi robotę, dlatego stawiamy, że tym razem Ztrolowany zrewanżuje się Ratajowi po kursie 1.53.