W walce wieczoru gali Prime MMA Show 3 zobaczymy starcie kobiet. Obie zawodniczki wejdą do klatki jako debiutantki. W pojedynku, który ma być główną atrakcją wydarzenia zawalczą Martyna "Pysia" Zbirańska i Paulina Hornik. Która z zawodniczek jest faworytką tego pojedynku, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie Pysia vs Paulina Hornik Prime Show MMA 3

Zakłady bukmacherskie na walkę Pysia vs Paulina Hornik na Prime Show MMA 3 dostępne są w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem Prime Show MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

 

Zakłady na walkę Pysia vs Paulina Hornik znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Prime Show MMA.

Kursy Pysia vs Paulina Hornik

Kursy na Pysia vs Paulina Hornik, czyli która z zawodniczek jest faworytką tego starcia? Według bukmacherów minimalną faworytką w tej walce jest Martyna "Pysia" Zbirańska. Kurs na jej wygraną wynosi 1.70, z kolei zwycięstwo Dagmary Szewczyk zostało oszacowane na aż 1.96.

Typy Pysia vs Paulina Hornik

Typy na Pysia vs Paulina Hornik, czyli która z zawodniczek wygra pojedynek? Jak zawsze w przypadku debiutantów trudno przewidywać, która z zawodniczek ma większe szanse na wygraną. Co prawda można znaleźć w internecie urywki z treningów obu, jednak dają one zdecydowanie za mały pogląd na umiejętności influencerek.

Zobacz także – Typy na Prime Show MMA

W tej walce typujemy, że nie zakończy się ona na punkty lub przez techniczną decyzję. Kurs na takie zdarzenie wynosi 1.50. Starcia debiutujących kobiet we freak fightach przeważnie kończą się bardzo szybko. Wydaje nam się, że w tym przypadku będzie podobnie.