Jake Paul powróci do bokserskiego ringu tuż przed Bożym Narodzeniem, bowiem 18 grudnia 2021 roku. Początkowo, przeciwnikiem amerykańskiego Youtubera miał być Tommy Fury. Wiele osób ostrzyło sobie zęby na tę walkę, ponieważ oznaczałoby to, że po raz pierwszy zobaczylibyśmy Paula w starciu z zawodowym pięściarzem. Fury musiał się jednak wycofać z pojedynku z powodu kontuzji żeber. W jego miejsce, na dwa tygodnie przed galą, wskoczył były rywal Amerykanina, Tyron Woodley.

Zakłady bukmacherskie Jake Paul – Tyron Woodley 2

Zakłady bukmacherskie na walkę Paul - Woodley na ten moment znajdziemy w Fortunie. Z racji tego, że do walki pozostało już niewiele czasu znajdziemy także dodatkowe zakłady bukmacherskie na Paul – Woodley 2 takie jak na przykład ilość rund lub czy walka zakończy się na punkty bądź przez nokaut. Zakłady bukmacherskie na ten pojedynek najczęściej można znaleźć u bukmacherów w zakładce „Boks”.

Kursy Jake Paul – Tyron Woodley 2

Eksperci oraz legalni bukmacherzy uważają, że w tym pojedynku zdecydowanym faworytem jest Jake Paul. Młodszy z zawodników zwyciężył pierwsze starcie, a także w przeciwieństwie do Woodleya jest po pełnym okresie przygotowawczym. Te dwa aspekty sprawiają, że przewidywania bukmacherów nie mogą być inne. Kurs na zwycięstwo Paula wynosi 1,40, zaś na Woodleya oscylują w okolicy 3 do 1. Tę walkę oraz wiele innych możesz typować w Typach Dnia.

Typy na Jake Paul – Tyron Woodley 2

Jake Paul przez wielu był krytykowany, że nie podejmuje się walk z profesjonalnymi pięściarzami. Do tej pory pokonał Youtubera, koszykarza oraz dwóch byłych zawodników MMA. Tym razem w końcu miał zmierzyć się z kimś kto boks trenuje już od wielu lat i jest zawodowym pięściarzem. Rywalem Paula miał być kuzyn słynnego Tysona Fury, Tommy. 22-latek musiał jednak wycofać się z walki z powodu kontuzji żeber. Na zastępstwo Brytyjczyka nie musieliśmy długo czekać. Szybko zostało ogłoszone, że zamiast starcia Paul vs Fury zobaczymy rewanż amerykańskiego Youtubera z byłym mistrzem UFC, Tyronem Woodleyem.

Przygotowanie Woodleya do najbliższej walki stoi pod dużym znakiem zapytania. 39-latek może zapewniać, że w rewanżu poradzi sobie z Paulem, jednak wątpliwe wydaje się, że będzie teraz w lepszej dyspozycji niż przed pierwszym starciem, a tylko to pozwoliłoby mu myśleć o zwycięstwie. Biorąc pod uwagę to jak wyglądało pierwsze starcie Youtubera z byłym mistrzem UFC stawiamy na ponowne zwycięstwo 24-latka. Woodley jednak jest na tyle twardym zawodnikiem, że nie powinien dać się pokonać przed czasem, dlatego nasz typ na tę walkę to wygrana Jake’a Paula na punkty. Obstawiając tę walkę warto przy okazji skorzystać z kodu promocyjnego Fortuny.

Typ: JAKE PAUL NA PUNKTY 

Kurs: 2,20 

Gdzie obejrzeć walkę Jake Paul – Tyron Woodley 2 – transmisje

Gala, na której w walce wieczoru dojdzie do rewanżu Jake’a Paula z Tyronem Woodleyem, odbędzie się w nocy z sobotę na niedzielę 18 grudnia 2021 w hali Amalie Arena w Tampie na Florydzie. Za transmisję pojedynku będzie odpowiadać platforma Showtime. Jak na razie nie wiadomo jeszcze, czy któraś z polskich stacji zdecyduje się na wyemitowanie pojedynku.

[blok_bonus]


1. Kogo w ostatniej walce pokonał JakePaul?
W swoim poprzednim pojedynku Jake Paul na punkty pokonał Tyrona Woodleya.
2. Gdzie odbędzie się rewanż Jake'a Paula z Tyronem Woodleyem?
Gala, na której w walce wieczoru dojdzie do rewanżu Jake’a Paula z Tyronem Woodleyem, odbędzie się w nocy z sobotę na niedzielę 18 grudnia 2021 w hali Amalie Arena w Tampie na Florydzie..