Parnasse vs Mircea: typy i kursy na walkę wieczoru karty walk KSW 93. Stawką tego pojedynku będzie pas mistrzowski w kategorii lekkiej, którego posiadaczem jest aktualnie Salahdine Parnasse. Kto wygra walkę Parnasse vs Mircea?

Typy na Parnasse vs Mircea - KSW 93

Salahdine Parnasse w każdym kolejnym pojedynku udowadnia, że może być jeszcze lepszy. Co prawda przegrał ostatnią walkę z Adrianem Bartosiński, jednak trzeba pamiętać, że Polak był w tym starciu kilka kilogramów cięższy. Mimo tego Parnasse zaprezentował się bardzo dobrze i to "Bartos" był po walce zdecydowanie bardziej rozbity

Mircea natomiast jest na fali czterech zwycięstw z rzędu. W ostatnim pojedynku pokonał przez poddanie Leo Brichtę i zdobył tymczasowy pas wagi lekkiej. Reprezentant Mołdawii w ostatnich starciach pokazywał się z bardzo dobrej strony, jednak naszym zdaniem na Parnassa to nie wystarczy.

W naszym typowaniu zdecydowanie faworyzujemy Francuza. Według naszych przewidywań Parnasse będzie podkręcał tempo z każdą kolejną rundą i zdoła skończyć rywala przed czasem. Walkę Parnasse vs Mircea można typować wykorzystując kod promocyjny Superbet.

TYP: Salahdine Parnasse przed czasem

Kursy na Parnasse vs Mircea

Kursy na Parnasse vs Mircea, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest Salahdine Parnasse. Kurs na wygraną reprezentant Francji wynosi zaledwie 1.18, natomiast triumf Valeriu Mircei został oszacowany na 5.00.

Parnasse vs Mircea - zakłady bukmacherskie - KSW 93

Zakłady bukmacherskie na walkę Parnasse vs Mircea są dostępne między innymi w firmie Superbet. Superbet to legalny bukmacher, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW.

Zakłady na walkę Parnasse vs Mircea znajdziemy na oficjalnej stronie Superbet lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sporty walki -> KSW.

Typy na Parnasse vs Mircea - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Parnasse vs Mircea? Organizacja KSW to bez wątpienia najlepsza organizacja MMA w Polsce. Nic zatem dziwnego, że bukmacherzy starają się mieć jak najbogatszą ofertę na zakłady bukmacherskie na KSW. Szeroką ofertą na KSW może pochwalić się bukmacher Superbet.