Już 18 grudnia dojdzie do długo wyczekiwanego rewanżu pomiędzy Josephem Parkerem a Dereckiem Chisorą. Obaj zawodnicy po raz pierwszy zmierzyli się 1 maja tego roku. Starcie było bardzo wyrównane. Wtedy po niejednogłośnej decyzji sędziów lepszy okazał się Joseph Parker. Jak będzie tym razem? Kto jest faworytem walki? Jakie kursy na to starcie przewidują bukmacherzy? Gdzie można obejrzeć walkę Parker – Chisora 2?

Zakłady bukmacherskie na Parker - Chisora 2

Zakłady bukmacherskie na walkę Parker – Chisora 2 znajdziemy u większości dostępnych bukmacherów. Możemy je wyszukać między innymi w Fortunie czy STS. Z racji tego, że do walki pozostało jeszcze trochę czasu nie znajdziemy dodatkowych zakładów bukmacherskich na Parker – Chisora 2 takich jak na przykład ilość rund lub czy walka zakończy się na punkty bądź przez nokaut. Obecnie można jedynie skupić się na końcowym wyniku walki. Zakłady bukmacherskie na ten pojedynek najczęściej można znaleźć u bukmacherów w zakładce „Boks”.

Kursy na Parker - Chisora 2

Eksperci oraz legalni bukmacherzy uważają, że w tym pojedynku faworytem jest Joseph Parker. Były mistrz świata organizacji WBO zwyciężył pierwsze starcie, jednak werdykt wywołał wiele kontrowersji i część ekspertów jest zdania, że zwycięstwo należało się Brytyjczykowi. Przed rewanżem kurs na zwycięstwo Parkera wynosi 1,40, zaś na Derecka Chisorę oscyluje w okolicy 3,10. Tę walkę oraz wiele innych możesz typować w Typach Dnia.

Typy na Parker - Chisora 2

Pierwszy pojedynek pomiędzy Josephem Parkerem i Dereckiem Chisorą był bardzo wyrównany. Brytyjczyk po raz kolejny udowodnił, że jest wymagającym rywalem dla każdego z czołówki wagi ciężkiej. Starcie zakończyło się niejednogłośnym zwycięstwem Nowozelandczyka na punkty, jednak werdykt spotkał się z dużym niezadowoleniem Chisory i jego obozu. Większość ekspertów w swojej punktacji również uważało, że wygrana należała się Brytyjczykowi.

Rewanżowy pojedynek prawdopodobnie będzie wyglądał podobnie co pierwszy. Siła ciosu będzie po stronie Chisory. Do atutów Parkera będzie natomiast należeć kondycja i lepsze wyszkolenie techniczne. Najtrudniejszym zadaniem dla Nowozelandczyka będzie wytrzymanie pierwszych czterech rund. “Del Boy” z pewnością ruszy na rywala od samego początku, jednak z każdą kolejną rundą Parker powinien zdobywać przewagę. Podobnie jak w pierwszej walce były mistrz świata organizacji WBO powinien punktować i ustawiać sobie rywala lewym prostym. 29-latek w pierwszym pojedynku pokazał, że nie boi się wchodzić w klincz z Chisorą i jest odporny na ciosy 37-latka, dlatego typujemy, że rewanż zakończy się również wygraną Parkera. Tym razem jednak wydaje się, że dzięki doświadczeniu z pierwszej walki Nowozelandczyk nie będzie miał tak dużych problemów jak w majowym starciu. Obstawiając tę walkę warto przy okazji skorzystać z kodu promocyjnego Fortuny.

Typ: JOSEPH PARKER NA PUNKTY  

Kurs: 2,20  

Gdzie obejrzeć walkę Parker - Chisora 2 – transmisje

Gala, na której w walce wieczoru dojdzie do rewanżu Josepha Parkera z Dereckiem Chisorą, odbędzie się 18 grudnia 2021 w Manchesterze w hali Manchester Arena. Start gali wstępnie został zaplanowany między godziną 20:00 a 21:00 polskiego czasu. Za transmisję pojedynku będzie odpowiadać platforma DAZN. Jak na razie nie wiadomo jeszcze, czy któraś z polskich otwartych stacji zdecyduje się na wyemitowanie pojedynku.

[blok_bonus]