Jakub Nowaczkiewicz vs Cezary "Czaro" Nykiel zmierzą się w jednej z walk gali High League 4. Kto ma większe szanse na wygrane tego pojedynku?

Zakłady bukmacherskie Nowaczkiewicz vs Czaro High league 4

Zakłady bukmacherskie na walkę Nowaczkiewicz vs Czaro dostępne są w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuny), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem High League i ma wyłączne prawa do wystawiania kursów na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Podobnie jest w tym przypadku.

Zakłady na walkę Nowaczkiewicz vs Czaro znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> High League.

Kursy Nowaczkiewicz vs Czaro

Kursy na Nowaczkiewicz vs Czaro, czyli który z zawodników ma większe szanse? Bukmacherzy, w tym Fortuna, która ma wyłączność na publikowanie kursów, uważa, że faworytem jest w tym przypadku Jakub Nowaczkiewicz. Kurs na jego wygraną wynosi 1.17, z kolei triumf Czaro został wyceniony na 3.90. 

Typy Nowaczkiewicz vs Czaro

Typy na Nowaczkiewicz vs Czaro, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Według bukmacherów większe szanse ma Nowaczkiewicz. Nie powinno to nikogo dziwić, gdyż przyjaciel Tromby z z Ekipy trenuje sporty walki od lat, a do tego ma na koncie występy w galach ALMMA. Na High League stoczył do tej porty dwa pojedynki i obydwa wygrał w przekonującym stylu. Jego rywal wyjdzie do klatki po raz drugi w swojej karierze. W swoim debiucie został poddany w 2. rundzie przez Marcina Dubiela. Niewiele wiemy o jego przygotowaniach do drugiej walki w High League, ale jego ewentualną wygraną należałoby potraktować co najmniej tak, jak zwycięstwo Polski nad Słowenią w EuroBaskecie. W związku z tym nasz typ na walkę Nowaczkiewicz vs Czaro to wygrana 25-latka z Krakowa przed czasem po kursie 1.40.