Natsu i Lexy po raz drugi zmierzą się w High League - tym razem na gali High League 4. Która z zawodniczek jest faworytką rewanżu, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie Natsu vs Lexy 2 High League 4

Zakłady bukmacherskie na drugą walkę Natsu vs Lexy na High League 4 dostępne są w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem High League i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

 

Zakłady na walkę Natsu vs Lexy 2 znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> High League.

Kursy Natsu vs Lexy 2

Kursy na Natsu vs Lexy 2, czyli która z zawodniczek jest faworytką rewanżowego starcia? Podobnie jak w przypadku pierwszej walki, również tym razem kursy są wyrównane. Kurs na wygraną Natsu wynosi 1.70, z kolei wygrana Lexy została oszacowana na 1.91.

Nieznaczną faworytką jest więc triumfatorka pierwszego pojedynku obu influencerek, czyli Natsu.

Typy Natsu vs Lexy 2

Typy na Natsu vs Lexy 2, czyli która z zawodniczek wygra rewanż? Przewagę psychologiczną przed rewanżem bez wątpienia posiada Natsu, która - dla wielu niespodziewanie, ze względu na gorsze warunki fizyczne - wygrała pierwszą walkę. Od tamtej pory nie walczyła jednak w klatce, a Lexy stoczyła udany pojedynek, szybko pokonując Fagatę.

Zobacz także – Typy na High League

Niezwykle istotnym aspektem w rozstrzygnięciu rewanżu może mieć osoba Marcina Dubiela, aktualnego chłopaka Natsu, a w przeszłości partnera... Lexy. Jeśli obie panie poruszą ten temat na konferencjach, może dojść między nimi do sporych kłótni czy różnego rodzaju przepychanek słownych, a to często ma wpływ również na losy walki.