Mircea vs Brichta: typy i kursy na walkę wieczoru karty walk KSW 91. Stawką tego pojedynku będzie tymczasowy pas wagi lekkiej, a zatem powinniśmy być świadkami niezwykle emocjonującego widowiska. Kto wygra walkę Mircea vs Brichta?

Typy na Mircea vs Brichta - KSW 91

Valeriu Mircea ma za sobą świetną passę. Po przegranej w debiucie w KSW z Romanem Szymańskim odbudował się zwycięstwami z Gracjanem Szadzińskim i Borysem Mańkowskim, a w ostatniej walce skutecznie zrewanżował się Szymańskiemu. Leo Brichta natomiast ma za sobą tylko dwa starcia w KSW. W debiucie pokonał Macieja Kazieczko, a w ostatnim pojedynku, podobnie jak Mircea, pokonał Szymańskiego.

W naszym typowaniu stawiamy na reprezentanta Mołdawii. Jest on bardziej doświadczony i został zdecydowanie mocniej przetestowany w organizacji KSW. Walkę Mircea vs Brichta można typować wykorzystując kod promocyjny Superbet.

TYP: Valeriu Mircea

Kursy na Mircea vs Brichta

Kursy na Mircea vs Brichta, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów faworytem tego pojedynku jest Leo Brichta. Kurs na wygraną Czecha wynosi 1.70, natomiast triumf Valeriu Mircei został oszacowany na 2.15.

Mircea vs Brichta - zakłady bukmacherskie - KSW 91

Zakłady bukmacherskie na walkę Mircea vs Brichta są dostępne między innymi w firmie Superbet. Superbet to legalny bukmacher, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW.

Zakłady na walkę Mircea vs Brichta znajdziemy na oficjalnej stronie Superbet lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sporty walki -> KSW.

Typy na Mircea vs Brichta - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Mircea vs Brichta? Organizacja KSW to bez wątpienia najlepsza organizacja MMA w Polsce. Nic zatem dziwnego, że legalni bukmacherzy starają się mieć jak najbogatszą ofertę na zakłady bukmacherskie na KSW. Szeroką ofertą na KSW może pochwalić się bukmacher Superbet.