Mateusz "Mini Majk" Krzyżanowski i Salim Chiboub zmierzą się w jednej z walk gali High League 4. Kto ma większe szanse na wygranie tego pojedynku?

Zakłady bukmacherskie Mini Majk vs Salim Chiboub High league 4

Zakłady bukmacherskie na walkę Mini Majk vs Salim Chiboub dostępne są w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuny), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem High League i ma wyłączne prawa do wystawiania kursów na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Podobnie jest w tym przypadku.

Zakłady na walkę Mini Majk vs Salim Chiboub znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> High League.

Kursy Mini Majk vs Salim Chiboub

Kursy na Mini Majk vs Salim Chiboub, czyli który z zawodników ma większe szanse? Bukmacherzy uważają, że faworytem jest Salim Chiboub. Kurs na jego wygraną wynosi 1.63, z kolei triumf “Mini Majka” został wyceniony na 2.01. Co ciekawe, początkowo to Polak był faworytem tego starcia.

Typy Mini Majk vs Salim Chiboub

Typy na Mini Majk vs Salim Chiboub, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Przed tym pojedynkiem większość osób stawiało na Mini Majka. Było to jednak najprawdopodobniej spowodowane tym, że kibice nie wiedzieli nic o Salimie Chiboub. Francuz jest mistrzem świata niskorosłych w K1 i ma na swoim koncie wiele walk w tej formule. Biorąc pod uwagę zdecydowanie większe doświadczenie Salima Chiboub w tej walce stawiamy na niego.