Materla vs Kuberski: typy i kursy na co-main event karty walk KSW 92. Kto wygra walkę Materla vs Kuberski?

Typy na Materla vs Kuberski - KSW 92

Michał Materla w starciu z Pawłem Pawlakiem również był skazywany na porażkę. Co prawda przegrał, jednak wytrzymał z aktualnym mistrzem pełen dystans i udowodnił, że stać go jeszcze na dobre występy. Kuberski jest natomiast na fali dziesięciu zwycięstw z rzędu, jednak w KSW zanotował tylko jedną wygraną.

Kuberski jest faworytem, jednak stawianie na jego zwycięstwo jest nieopłacalne przez bardzo niski kurs. Naszym zdaniem Materla to najlepszy zawodnik, z jakim przyszło się mierzyć Kuberskiemu, dlatego dla byłego mistrza FEN nie będzie to aż tak łatwy pojedynek, jak wskazują kursy. Spodziewamy się zaciętego starcia na pełnym dystansie. Walkę Materla vs Kuberski można typować wykorzystując kod promocyjny Superbet.

TYP: Pełen dystans

Kursy na Materla vs Kuberski

Kursy na Materla vs Kuberski, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy uważają, że zdecydowanym faworytem tego starcia jest Piotr Kuberski. Kurs na wygraną byłego mistrza FEN to zaledwie 1.22, natomiast zwycięstwo Materli zostało oszacowane na 4.40.

Materla vs Kuberski - zakłady bukmacherskie - KSW 92

Zakłady bukmacherskie na walkę Materla vs Kuberski są dostępne między innymi w firmie Superbet. Superbet to legalny bukmacher, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW.

Zakłady na walkę Materla vs Kuberski znajdziemy na oficjalnej stronie Superbet lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sporty walki -> KSW.

Typy na Materla vs Kuberski - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Materla vs Kuberski? Organizacja KSW to bez wątpienia najlepsza organizacja MMA w Polsce. Nic zatem dziwnego, że legalni bukmacherzy starają się mieć jak najbogatszą ofertę na zakłady bukmacherskie na KSW. Szeroką ofertą na KSW może pochwalić się bukmacher Superbet.