Na gali Prime Show MMA 3 odbędą się trzy walki kobiet, w tym starcie w main evencie pomiędzy "Pysią" i Pauliną Hornik. Przed tym jednak w oktagonie zobaczymy znaną influencerkę Magdalenę "Malubę" Lubacz i jedną z dziewczyn występujących w filmach Kamerzysty i Kruszwila - Wiolę Kotelecką. Która z zawodniczek jest faworytką tego pojedynku, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie Maluba vs Kotelecka Prime Show MMA 3

Zakłady bukmacherskie na walkę Maluba vs Kotelecka na Prime Show MMA 3 dostępne są w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem Prime Show MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Maluba vs Kotelecka znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Prime Show MMA.

Kursy Maluba vs Kotelecka

Kursy na Maluba vs Kotelecka, czyli która z zawodniczek jest faworytką tego starcia? Według bukmacherów bardzo faworytem w tej walce jest Kotelecka. Kurs na wygraną instagramerki wynosi w Fortunie 1.68, z kolei zwycięstwo jej przeciwniczki zostało oszacowane na 2.00.

Typy na Maluba vs Kotelecka

Typy na Maluba vs Kotelecka, czyli która z zawodniczek wygra ten pojedynek? Jest to pierwsze starcie na gali Prime Show MMA 3, więc zawodniczki z pewnością będą lekko zestresowane, chociaż liczba kibiców na trybunach z pewnością nie będzie tak duża, jak chociażby na galach FAME MMA, czy High League. Wracając jednak do samej walki, Kotelecka jest faworytką, gdyż ma za sobą bardzo udany debiut w klatce. Na pierwszej edycji gali, której twarzą jest "Don Kasjo" nie dała szans Oliwii Sadkowskiej, po ostrym wjeździe w pierwszej rundzie. Nie jest też tajemnicą, że od wygranej Kotelecka cały czas jest w cyklu treningowym i jak powtarza w wywiadach i na konferencjach nie pije i nie imprezuje. Tego samego nie może powiedzieć Maluba, dla której jest to debiut przeciwko cięższej i bardziej doświadczonej rywalce.

Zobacz także – Typy na Prime Show MMA

Wiola Kotelecka jest niższa o 15 centymetrów, ale za to cięższa o 10 kg, a to w MMA daje dużą przewagę. Kotelecka z pewnością poprawiła swoje umiejętności i jeśli dojdzie do parteru, a zakładamy, że tak się stanie, to walka powinna się szybko zakończyć na jej korzyść. Nasz typ na walkę Maluba vs Kotelecka to wygrana tej drugiej po kursie 1.68.