W walce wieczoru gali UFC 294 dojdzie do rewanżowego starcia pomiędzy Islamem Makhachevem a Alexandrem Volkanovskim. Warto zaznaczyć, że reprezentant Rosji początkowo miał zmierzyć się z Charlesem Oliveirą, jednak ten wypadł z pojedynku niespełna dwa tygodnie przed galą. Kto wygra walkę Makhachev vs Volkanovski?

Typy na Makhachev vs Volkanovski - UFC 294

Makhachev bez wątpienia będzie faworytem w tej walce. Przede wszystkim jest on bowiem, w przeciwieństwie do Volkanovskiego, po pełnym obozie przygotowawczym. Dodatkowo tym razem w przygotowaniach pomagał mu również Khabib Nurmagomedov, którego zabrakło przed ostatnią walką Islama z Volkanovskim. Alex natomiast zdecydował się przyjąć ten pojedynek na niespełna dwa tygodnie przed galą, więc nawet jeśli był w treningu, to bez wątpienia nie przygotowywał się tak mocno jak przed pierwszym starciem z Makhachevem.

Mimo tego uważamy, że dla Makhacheva ponownie nie będzie to łatwa walka, zwłaszcza w początkowej fazie starcia. Volkanovski z pewnością będzie chciał zaatakować na początku, bowiem na dystansie pięciu rund ma nikłe szanse z dobrze przygotowanym Islamem. Naszym zdaniem, nawet jeśli Makhachev zdoła przełamać Volkanovskiego w tej walce, to pojedynek powinien wyjść co najmniej do trzeciej rundy.

TYP: Powyżej 3,5 rundy
KURS: 1.54

Przy okazji typowania rewanżowej walki Makhacheva z Volkanovskim warto przypomnieć sobie, jak wyglądał pierwszy pojedynek tych zawodników.

Kursy na Makhachev vs Volkanovski

Kursy na Makhachev vs Volkanovski, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów faworytem jest aktualny mistrz. Kurs na zwycięstwo Islama Makhacheva wynosi bowiem 1.43, natomiast wygrana Alexandra Volkanovskiego została oszacowana na 2.85.

Makhachev vs Volkanovski - zakłady bukmacherskie - UFC 294

Zakłady bukmacherskie na walkę Makhachev vs Volkanovski są dostępne między innymi u bukmachera Betclic. Betclic to legalny bukmacher, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji UFC, a przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego Betclic.

Zakłady na walkę Makhachev vs Volkanovski znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> UFC.

Typy na Makhachev vs Volkanovski - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Makhachev vs Volkanovski? Wszystkie walki UFC można obstawiać u bukmachera Betclic, który jest oficjalnym Partnerem Bukmacherskim UFC.