Maja Staśko i Ewa "Mrs. Honey" Wyszatycka zmierzą się w jednej z walk gali High League 4. Która z zawodniczek ma większe szanse na wygranie tego pojedynku?

Zakłady bukmacherskie Maja Staśko vs Mrs. Honey

Zakłady bukmacherskie na walkę Maja Staśko vs Mrs. Honey dostępne są w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuny), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem High League i ma wyłączne prawa do wystawiania kursów na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Podobnie jest w tym przypadku.

Zakłady na walkę Maja Staśko vs Mrs. Honey znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> High League.

Kursy Maja Staśko vs Mrs. Honey

Kursy na Maja Staśko vs Mrs. Honey, czyli która z zawodniczek ma większe szanse? Bukmacherzy uważają, że faworytem jest Ewa "Mrs. Honey" Wyszatycka. Kurs na jej wygraną wynosi 1.56, z kolei triumf Mai Staśko wyceniony został na 2.13. 

Typy Maja Staśko vs Mrs. Honey

Typy na Maja Staśko vs Mrs. Honey, czyli która z zawodniczek wygra to drugie kobiece starcie na gali High League 4? Według bukmacherów większe szanse ma streamerka Mrs. Honey. Naszym zdaniem atuty leżą jednak po stronie znanej aktywistki. Ma ona duży potencjał, jak na bycie "underdogiem" w tym starciu. Przez lata trenowała gimnastykę artystyczną, a przy tym ma 174 cm wzrostu. Nie wiemy oficjalnie, ile wzrostu ma Mrs. Honey, ale patrząc na jej filmiki i zdjęcia na Instagramie, można ocenić, iż jest ona z pewnością niższa od Mai Staśko. My obstawiamy, że Maja Staśko sprawi niespodziankę i pokona faworytkę. W Fortunie kurs na to wynosi 2.13.