Kubaxo i McKsiąże po raz pierwszy wejdą do klatki na najbliższej gali Prime MMA Show 3. Jak zawsze w przypadku debiutantów trudno wyrokować, który z nich ma większe szanse na wygraną. Który z zawodników jest faworytem tego pojedynku, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie Kubaxo vs McKsiąże Prime Show MMA 3

Zakłady bukmacherskie na walkę Kubaxo vs McKsiąże na Prime Show MMA 3 dostępne są w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem Prime Show MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

 

Zakłady na walkę Kubaxo vs McKsiąże znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Prime Show MMA.

Kursy Kubaxo vs McKsiąże

Kursy na Kubaxo vs McKsiąże, czyli który z zawodników jest faworytem tego starcia? Według bukmacherów dość zdecydowanym faworytem w tej walce jest Kubaxo. Kurs na jego wygraną wynosi 1.40, z kolei zwycięstwo McKsięcia zostało oszacowane na 2.60.

Typy Kubaxo vs McKsiąże

Typy na Kubaxo vs McKsiąże, czyli który z zawodników wygra pojedynek? Bardzo trudno wyrokować kto ma większe szanse w tym starciu. Zarówno dla Kubaxo jak i dla McKsięcia walka ta będzie debiutem w MMA. Warunki fizyczne obu zawodników są bardzo zbliżone, więc w tym aspekcie nikt nie powinien mieć przewagi.

Zobacz także – Typy na Prime Show MMA

Naszym zdaniem walka ta skończy się przed czasem i taki właśnie jest nasz typ. Walki debiutantów mają to do siebie, że zawodnicy często nie potrafią opanować emocji i przez to przystępują do szaleńczego ataku tracąc przy tym wiele sił. Bardzo możliwe, że tak będzie również w tym przypadku i finalnie wygrać powinien ten, który będzie miał lepszą kondycję.