Konrad Karwat i Radosław Słodkiewicz zmierzą się w jednej z walk gali High League 4. Kto ma większe szanse na wygrane tego starcia?

Zakłady bukmacherskie Karwat vs Słodkiewicz High League 4

Zakłady bukmacherskie na walkę Karwat vs Słodkiewicz dostępne są w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuny), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem High League i ma wyłączne prawa do wystawiania kursów na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Podobnie jest w tym przypadku.

Zakłady na walkę Karwat vs Słodkiewicz znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> High League.

Kursy Karwat vs Słodkiewicz

Kursy na Karwat vs Słodkiewicz, czyli który z zawodników ma większe szanse na zwycięstwo? Bukmacherzy są zgodni, że faworytem jest Konrad Karwat. Kurs na jego wygraną wynosi na trzy dni przed walką 1,37, jednak trzeba odnotować, że wzrósł on z początkowego 1,17. Z kolei na triumf Radosława Słodkiewicza został wyceniony na 2.79, gdzie początkowo wynosił on aż 3.90. Widać zatem, że gracze wypatrują szansę na małą niespodziankę w tym starciu.

Typy Karwat vs Słodkiewicz

Typy na Karwat vs Słodkiewicz, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Według bukmachera Fortuny zdecydowanie większe szanse ma Karwat. Nic dziwnego, gdyż dobrze zaprezentował się na drugiej edycji gali High League, pokonując przez TKO w 2. rundzie Mateusza "Tarzana" Leśniaka. Warto dodać, że były strongman najprawdopodobniej będzie mieć przewagę wagi, a przede wszystkim przewagę lat. Różnica wieku pomiędzy nimi to aż 20 lat, co z pewnością może mieć wpływ na kondycję. Rafał Słodkiewicz nie ma także zbyt udanego startu w mieszanych sztukach walk. Jego bilans to dwie porażki i zero wygranych. Jak dotąd stoczył pojedynki z bratem Mariusza Pudzianowskiego na Free Fight Federation 1 i Akopem Szostakiem na gali EFM Show 1. Naszym zdaniem przewaga siły i kondycji przeważy i to Konrad Karwat wygra to starcie. Ryzykowniejszym, ale także sensownym typem jest wygrana Konrada Karwata przed czasem w 1. rundzie. Fortuna na ten bet daje kurs 1.85.