Kamerzysta vs Lasik to kolejna walka, która odbędzie się na gali Prime MMA Show 3. Który z zawodników jest faworytem tego pojedynku, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie Kamerzysta vs Lasik Prime Show MMA 3

Zakłady bukmacherskie na walkę Kamerzysta vs Lasik na Prime Show MMA 3 dostępne są w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem Prime Show MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

 

Zakłady na walkę Kamerzysta vs Lasik znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Prime Show MMA.

Kursy Kamerzysta vs Lasik

Kursy na Kamerzysta vs Lasik, czyli który z zawodników jest faworytem tego starcia? Według bukmacherów bardzo zdecydowanym faworytem w tej walce jest Kamerzysta. Kurs na wygraną Łukasza Wawrzyniaka wynosi zaledwie 1.15, z kolei zwycięstwo jego rywala zostało wycenione na 4.36.

Typy Kamerzysta vs Lasik

Typy na Kamerzysta vs Lasik, czyli który z zawodników wygra pojedynek? Kamerzysta w swojej debiutanckiej walce bez problemu poradził sobie z Markiem "Kruszwilem" Kruszelem. Wawrzyniak rozbił go w zaledwie 13 sekund. Lasik stoczył do tej pory dwa starcia. W pierwszym z nich przegrał na punkty z Pawłem Szulcem na Elite Fighters. W drugim, wraz z Rafałem Pazikiem, nie potrafił poradzić sobie z Alanem Kwiecińskim w walce 2 vs 1.

Zobacz także – Typy na Prime Show MMA

Walka ta rozegra się na nietypowych zasadach, bowiem zawodnicy zawalczą w budce telefonicznej. W takich warunkach głównym czynnikiem powinno być to, kto wykaże się większym charakterem. Tego zdecydowanie więcej dotychczas pokazał Kamerzysta. To właśnie na niego stawiamy w tym pojedynku.