Na drugiej konferencji Prime Show MMA pomiędzy Kajmano i Tarzanem mocno wrzało. Doszło nawet do przepychanki, podczas której Tarzan, próbując uderzyć Kajmano przypadkowo wyprowadził cios w ochroniarza. Nie ma więc wątpliwości, że panowie jednym słowem nie przepadają zbytnio za sobą. Rozstrzygnięcie tego konfliktu już w sobotę 1 października. Który z zawodników jest faworytem tego pojedynku według bukmacherów?

Zakłady bukmacherskie Kajmano vs Tarzan Prime Show MMA 3

Zakłady bukmacherskie na walkę Kajmano vs Tarzan na Prime Show MMA 3 dostępne są w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem Prime Show MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Kajmano vs Tarzan znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Prime Show MMA.

Kursy na Kajmano vs Tarzan

Kursy na Kajmano vs Tarzan, czyli który z zawodników jest faworytem tego starcia? Według bukmacherów zdecydowanym faworytem w tej walce jest Kajmano. Kurs na wygraną profesjonalnego zawodnika mieszanych sztuk walki wynosi w Fortunie 1.10, z kolei zwycięstwo jego przeciwnika zostało oszacowane na 5.27.

Typy Kajmano vs Tarzan

Typy na Kajmano vs Tarzan, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Na początek warto zaznaczyć, że jest to starcie w wadze ciężkiej, a więc jeden silniejszy cios, któregoś z nich może "zgasić światło" rywalowi. Przewagę w warunkach ma zdecydowanie Tarzan mierzący 198 centymetrów i ważący ponad 100 kg. W MMA stoczył 3 pojedynki, z których wygrał 2, w tym z faworyzowanym przez bukmacherów Pawłem "Scarfacem" Bombą. MMA to głównie technika i doświadczenie, a te z kolei są po stronie Kacpra "Kajmano" Kabary, który występował już na galach ALMMA i CAVEMMA. W swoim debiucie w Prime nie dał szans Szymonowi "Gorylowi" Pilancowi, nokautując go w pojedynku bokserskim na małe rękawice.

Zobacz także – Typy na Prime Show MMA

W naszym odczuciu, mimo iż Mateusz "Tarzan" Leśniak dobrze zaprezentował się w ostatnim pojedynku i cały czas poprawia swoje umiejętności na treningach, to Kajmano przejmie inicjatywę w walce i wygra przed czasem. U bukmachera Fortuna kurs na taki typ jest jednak bardzo mały i wynosi 1.25.