Jakub "Holak" Krawczyk i Jakub "Kubx" Świtała zmierzą się w jednej z walk gali High League 4. Kto ma większe szansę na wygrane tego starcia?

Zakłady bukmacherskie Holak vs Kubx High League 4

Zakłady bukmacherskie na walkę Holak vs Kubx dostępne są w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuny), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem High League i ma wyłączne prawa do wystawiania kursów na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Podobnie jest w tym przypadku.

Zakłady na walkę Holak vs Kubx znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> High League.

Kursy Holak vs Kubx

Kursy na Holak vs Kubx, czyli który z zawodników ma większe szanse? Bukmacherzy, a konkretniej Fortuna uważają, że faworytem jest Jakub "Holak" Krawczyk. Kurs na jego zwycięstwo wynosi zaledwie 1.17, z kolei triumf Jakuba "Kubx" Świtały został wyceniony na 3.90. 

Typy Holak vs Kubx

Typy na Holak vs Kubx, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Według bukmachera Fortuna większa szanse ma Holak. Jednak naszym zdaniem ta walka to tak naprawdę 50 na 50. Jest to pojedynek dwóch streamerów, którzy ze sportem nie mają wiele wspólnego, więc zapewne pod względem kondycji i umiejętności są na takim samym poziomie. Co ciekawe obaj dostawcy "contentu" dla swoich widzów są podobnego wzrostu. Przewaga ujawnia się dopiero przy wadze, gdyż Holak według oficjalnych informacji waży o 10 kilogramów więcej. Naszym zdaniem stawianie na wygraną Holaka, kierując się tylko wagą, nie ma sensu, dlatego nasz typ to "walka potrwa mniej niż 2,5 rundy".