Gamrot vs dos Anjos typy i kursy na jedno ze starć karty walk UFC 299. Będzie to bez wątpienia najbardziej wyczekiwany pojedynek przez polskich kibiców podczas sobotniej gali UFC. Kto wygra walkę Gamrot vs dos Anjos?

Typy na Gamrot vs dos Anjos - UFC 299

Mateusz Gamrot, w porównaniu do dos Anjosa, jest w zdecydowanie lepszym momencie swojej kariery. Polak jest rozpędzony dwoma zwycięstwami z rzędu, a dodatkowo jest młodszy i głodniejszy sukcesów. Brazylijczyk natomiast najlepsze lata ma już za sobą i w ostatnim czasie przeplata wygrane z porażkami.

Naszym zdaniem Gamrot zdominuje rywala na dystansie trzech rund. Gamer zdaje się być aktualnie lepszy w każdej płaszczyźnie. Trzeba jednak pamiętać, że dos Anjos jest bardzo trudnym zawodnikiem do skończenia. Ostatni raz przed czasem przegrywał bowiem w 2016 roku. Walkę Gamrot vs dos Anjos można typować wykorzystując kod promocyjny Superbet.

TYP: Mateusz Gamrot na punkty

Kursy na Gamrot vs dos Anjos

Kursy na Gamrot vs dos Anjos, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów zdecydowanym faworytem tego starcia jest Mateusz Gamrot. Kurs na wygraną Polaka wynosi bowiem zaledwie 1.22, natomiast triumf dos Anjosa został oszacowany na 4.35.

Gamrot vs dos Anjos - zakłady bukmacherskie - UFC 299

Zakłady bukmacherskie na walkę Gamrot vs dos Anjos dostępne są u bukmachera Superbet, legalnym bukmacherze, który regularnie wystawia kursy na gale UFC. Zakłady na walkę Gamrot vs dos Anjos znajdziemy na oficjalnej stronie Superbet lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sporty walki -> UFC.

Typy na Gamrot vs dos Anjos - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Gamrot vs dos Anjos? Typy UFC można obstawiać między innymi u bukmachera Superbet. Typy na UFC 299 będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

Superbet przygotował specjalną promocję na walkę Mateusza Gamrota. ZAŁÓŻ KONTO z kodem promocyjnym TYPERVIP, wpłać pierwszy depozyt na kwotę min. 50 PLN, a następnie zagraj pierwszy kupon za min. 2 PLN. Kupon musi być zakładem typu singiel i zawierać typ na zwycięstwo Mateusza Gamrota z Rafaelem dos Anjosem. Jeśli zakład okaże się wygrany, otrzymasz freebet 300 PLN.