Amadeusz "Ferrari" Roślik i Paweł „Scarface” Bomba zmierzą się w jednej z walk gali High League 4. Kto ma większe szanse na wygranie tego pojedynku?

Zakłady bukmacherskie Ferrari vs Bomba High league 4

Zakłady bukmacherskie na walkę Ferrari vs Bomba dostępne są w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuny), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem High League i ma wyłączne prawa do wystawiania kursów na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Podobnie jest w tym przypadku.

Zakłady na walkę Ferrari vs Bomba znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> High League.

Kursy Ferrari vs Bomba

Kursy na Ferrari vs Bomba, czyli który z zawodników ma większe szanse? Bukmacherzy uważają, że faworytem jest Amadeusz “Ferrari” Roślik. Kurs na jego wygraną wynosi 1.67, z kolei triumf Bomby został wyceniony na 1.95. Co ciekawe, początkowo to Polak był faworytem tego starcia.

Typy Ferrari vs Bomba

Typy na Ferrari vs Bomba, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Według bukmacherów większe szanse ma Ferrari. Jednak naszym zdaniem wszystkie atuty są po stronie Bomby. Ma on znacznie większy staż treningowy, posiada lepsze warunki fizyczne i z tego co wiadomo, znacznie lepiej przepracował okres przygotowawczy. Dlatego właśnie naszym zdaniem tę walkę wygra Paweł "Skarface" Bomba. Co ciekawe, starcie to odbędzie się na zasadach open rules. Oznacza to, że zawodnicy będą mogli oddawać kopnięcia na głowę przeciwnika również w parterze.