De Fries vs Sakai: typy i kursy na co-main event karty walk KSW 95. Stawką tego starcia będzie mistrzostwo kategorii ciężkiej. Dla de Friesa będzie to już jedenasta obrona mistrzowskiego pasa. Sprawdź typy na walkę De Fries vs Sakai!

Typy na De Fries vs Sakai - KSW 94

Augusto Sakai może okazać się największym wyzwaniem w dotychczasowej karierze de Friesa w KSW. Reprezentant Brazylii na początku 2023 roku został zwolniony z UFC i od tamtego czasu pozostaje nieaktywny. Należy jednak zaznaczyć, że w najlepszej organizacji świata zanotował pięć zwycięstw, a przegrywał jedynie ze ścisłą czołówką.

Phil de Fries jest faworytem, jednak naszym zdaniem doświadczenie Sakaia sprawi, że nie będzie to łatwa walka dla Anglika. Przewidujemy, że pojedynek ten potrwa powyżej 2,5 rundy. Kurs na takie zdarzenie wynosi aż 2.15. Walkę De Fries vs Sakai można typować wykorzystując kod promocyjny Superbet.

TYP: Powyżej 2,5 rundy

Kursy na De Fries vs Sakai

Kursy na De Fries vs Sakai, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest Phil de Fries. Kurs na wygraną aktualnego mistrza wynosi 1.39, natomiast triumf debiutującego w KSW Augusto Sakaia został oszacowany na 3.00.

De Fries vs Sakai - zakłady bukmacherskie - KSW 94

Zakłady bukmacherskie na walkę De Fries vs Sakai są dostępne między innymi w firmie Superbet. Superbet to legalny bukmacher, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW.

Zakłady na walkę De Fries vs Sakai znajdziemy na oficjalnej stronie Superbet lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sporty walki -> KSW.

Typy na De Fries vs Sakai - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę De Fries vs Sakai? Organizacja KSW to bez wątpienia najlepsza organizacja MMA w Polsce. Nic zatem dziwnego, że bukmacherzy starają się mieć jak najbogatszą ofertę na zakłady bukmacherskie na KSW. Szeroką ofertą na KSW może pochwalić się bukmacher Superbet.

Typy KSW 95 warto obstawiać z kodem promocyjnym Superbet. Korzystając z niego, poza pakietem powitalnym 3755 PLN, otrzymacie specjalny bonus 200 PLN za wytypowanie zwycięzcy walki Przybysz vs Wikłacz.

ksw bonus