Saul “Canelo” Alvarez przez wielu jest uważany za najlepszego pięściarza bez podziału na kategorie wagowe. Genialny Meksykanin powróci między liny 6 listopada 2021 roku. Przeciwnikiem 31-latka będzie, legitymujący się nieskazitelnym rekordem 21-0, Caleb Plant. Stawką pojedynku będą pasy WBA, WBC, IBF i WBO, a także pas magazynu “The Ring”. Kto jest faworytem walki? Jakie kursy na to starcie przewidują bukmacherzy? Gdzie można obejrzeć walkę Canelo Alvarez - Plant?

Zakłady bukmacherskie Canelo Alvarez - Plant

Zakłady bukmacherskie na walkę Canelo Alvarez - Plant znajdziemy u większości dostępnych bukmacherów. Możemy je wyszukać między innymi w Betclic, Fortunie czy STS. Z racji tego, że do pojedynku pozostało już niewiele czasu możemy skorzystać też z dodatkowych zakładów bukmacherskich na Canelo - Plant takich jak na przykład ilość rund lub czy walka zakończy się na punkty bądź przez nokaut. Zakłady bukmacherskie na ten pojedynek najczęściej można znaleźć u bukmacherów w zakładce „Boks”.

Kursy Canelo Alvarez - Plant

Według ekspertów oraz legalnych bukmacherów zdecydowanym faworytem tego starcia jest Canelo Alvarez. Kursy na Meksykanina wynoszą zaledwie 1,10, zaś na Caleba Planta wahają się między 6,45 a 7,50. Warto także wspomnieć o stosunkowo niskim kursie na wygraną Alvareza przed czasem, który wynosi 1,53. Tę walkę oraz wiele innych możesz typować w Typach Dnia.

Typy na Canelo Alvarez - Plant

Canelo Alvarez w ostatnim czasie całkowicie zdominował kategorię super średnią. Ostatnia walka z Billy Joe Saunders udowodniła, że na ten moment Meksykanin nie ma sobie równych na świecie. Teraz zmierzy się z niepokonanym Calebem Plantem. Trzeba jednak zaznaczyć, że Amerykanin jeszcze nigdy nie mierzył się z zawodnikiem, którego umiejętności byłyby chociaż zbliżone do tych, które posiada Alvarez.

Canelo jest jednym z najlepiej wyszkolonych technicznie pięściarzy na świecie. Do tego posiada niezwykłą inteligencję ringową, która pozwala mu z łatwością oszukiwać rywali. Alvarez najprawdopodobniej rozpocznie walkę od ciosów na korpus Planta, aby osłabić jego mobilność. Jeśli Amerykanin nie znajdzie sposobu, aby skutecznie kontrować ataki rywala, to z rundy na rundę Meksykanin powinien uzyskiwać przewagę. Jeśli nie wydarzy się nic nieoczekiwanego to Canelo powinien zwyciężyć przez nokaut w drugiej połowie walki. Obstawiając tę walkę warto przy okazji skorzystać z kodu promocyjnego Betclic.

Typ: CANELO ALVAREZ PRZED CZASEM 

Kurs: 1,53 

Gdzie obejrzeć walkę Canelo Alvarez - Plant – transmisje

Gala, na której w walce wieczoru Canelo Alvarez zmierzy się z Calebem Plantem odbędzie się w nocy z sobotę na niedzielę 6 listopada 2021 w hali MGM Grand w Las Vegas. Za transmisję pojedynku będzie odpowiadać platforma Showtime oraz DAZN. W Polsce galę, na której dojdzie do pojedynku Canelo - Plant wyemituje TVP Sport, gdzie start transmisji został zaplanowany na 1:30. Wyjście do ringu zawodników, którzy zawalczą w walce wieczoru zostało zaplanowane na godzinę 5:00 według polskiego czasu.

[blok_bonus]


1. Kogo w ostatniej walce pokonał Canelo Alvarez?
W swoim poprzednim pojedynku Canelo Alvarez pokonał Billy Joe Saundersa.
2. Jaki rekord posiada na ten moment Caleb Plant?
Caleb Plant obecnie legitymuje się nieskazitelnym rekordem 21-0.