Na kilka dni przed galą Prime Show MMA 3 ogłoszono również walkę niskorosłych. Do oktagonu po raz trzeci wejdzie Maciej "Big Jack" Jarema, który stoczy pojedynek z debiutantem. Jego rywalem będzie Jan "Little Johny" Kempisty. Kto jest faworytem tego pojedynku, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie Big Jack vs Janek Kempisty Prime Show MMA 3

Zakłady bukmacherskie na walkę Big Jack vs Kempisty na Prime Show MMA 3 dostępne są w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem Prime Show MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Big Jack vs Janek Kempisty znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Prime Show MMA.

Kursy Big Jack vs Janek Kempisty

Kursy na Big Jack vs Kempisty, czyli który z zawodników jest faworytem tego starcia? Według bukmacherów faworytem w tej walce jest Jan "Little Johny" Kempisty, pomimo faktu, że to Big Jack ma większe obycie z oktagonem. Kurs na wygraną posiadacza purpurowego pasa brazylijskiego Jiu-Jitsu to 1.50, z kolei zwycięstwo jego przeciwnika zostało oszacowane na 2.31.

Typy Big Jack vs Janek Kempisty

Typy na Big Jack vs Kempisty, czyli który z zawodników wygra pojedynek? Big Jack stoczył do tej pory dwie oficjalne walki w MMA. Pierwsze starcie wygrał z Jakubem "Carlito" Olewińskim na gali High League 1, natomiast na drugiej odsłonie musiał uznać wyższość Mateusza "Mini Majka" Krzyżanowskiego. Od lat trenuje MMA, ale mimo iż doświadczenie z gal przemawia na jego korzyść, przewaga umiejętności jest po stronie debiutanta, czyli Little Johnnny'ego.

Zobacz także – Typy na Prime Show MMA

Naszym zdaniem wiele lat treningów i spore doświadczenie w Jiu-Jitsu będzie miało ogromny wpływ na przebieg pojedynku. W związku z tym zgadzamy się z bukmacherem Fortuną i stawiamy na wygraną Jana "Little Johnny'ego" przed czasem po kursie 3.00.