Bartosiński vs Michaliszyn: typy i kursy na walkę wieczoru karty walk KSW 94. Stawką tego pojedynku będzie pas mistrzowski w kategorii półśredniej. Początkowo z Bartosińskim miał zmierzyć się Andrzej Grzebyk, jednak musiał wycofać się z walki z powodu kontuzji. Kto wygra walkę Bartosiński vs Michaliszyn?

Typy na Bartosiński vs Michaliszyn - KSW 94

Bartosiński jest niepokonany i ma za sobą jedną obronę mistrzowskiego pasa. W walce z Parnassem nie zaprezentował się tak dobrze, jak w poprzednich starciach, jednak trzeba pamiętać, że Francuz wyrasta umiejętnościami poza polską organizację. Michaliszyn wchodzi do tej walki na zastępstwo na nieco ponad tydzień przed galą. To może okazać się kluczowe. Jest on bowiem na zupełnie innym etapie przygotowań co Bartosiński.

Naszym zdaniem aktualny mistrz podtrzyma passę zwycięstw. Na korzyść Bartosińskiego przemawia przede wszystkim regularność startów. Jest on również bardziej przetestowanym zawodnikiem i pokonywał już znacznie mocniejszych rywali niż Michaliszyn. Walkę Bartosiński vs Michaliszyn można typować wykorzystując kod promocyjny Superbet.

TYP: Adrian Bartosiński przed czasem

Kursy na Bartosiński vs Michaliszyn

Kursy na Bartosiński vs Michaliszyn, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest Adrian Bartosiński. Kurs na wygraną aktualnego mistrza wynosi zaledwie 1.30, natomiast triumf Igora Michaliszyna został oszacowany na 3.60.

Bartosiński vs Michaliszyn - zakłady bukmacherskie - KSW 94

Zakłady bukmacherskie na walkę Bartosiński vs Michaliszyn są dostępne między innymi w firmie Superbet. Superbet to legalny bukmacher, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW.

Zakłady na walkę Bartosiński vs Michaliszyn znajdziemy na oficjalnej stronie Superbet lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sporty walki -> KSW.

Typy na Bartosiński vs Michaliszyn - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Bartosiński vs Michaliszyn? Organizacja KSW to bez wątpienia najlepsza organizacja MMA w Polsce. Nic zatem dziwnego, że bukmacherzy starają się mieć jak najbogatszą ofertę na zakłady bukmacherskie na KSW. Szeroką ofertą na KSW może pochwalić się bukmacher Superbet.