Kolejny pojedynek, gdzie obaj zawodnicy nie są do siebie pozytywnie nastawieni. Na konferencjach przed galą Prime Show MMA 3 nie szczędzili sobie obraźliwych słów na swój temat, co z pewnością podobało się fanom "dymów". Zakończenie tego konfliktu już w sobotę 1 października. Który z zawodników ma większe szanse według bukmacherów?

Zakłady bukmacherskie Adrian Cios vs Michał Cichy Prime Show MMA 3

Zakłady bukmacherskie na walkę Cios vs Cichy na Prime Show MMA 3 dostępne są w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem Prime Show MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Adrian Cios vs Michał Cichy znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Prime Show MMA.

Kursy na Adrian Cios vs Michał Cichy

Kursy na Adrian Cios vs Michał Cichy, czyli który z zawodników jest faworytem tego starcia? Według bukmacherów zdecydowanym faworytem w tej walce jest Adrian Cios. Kurs na wygraną trenera personalnego i zawodnika sportów sylwetkowych wynosi w Fortunie 1.28, z kolei zwycięstwo jego przeciwnika zostało oszacowane na 3.15.

Typy Adrian Cios vs Michał Cichy

Typy na Adrian Cios vs Michał Cichy, czyli który z zawodników wygra tę walkę? Adrian Cios po raz pierwszy wystąpi w roli faworyta. Do tej pory w trzech pojedynkach bukmacherzy nie dawali mu zbytnio szans na wygraną, a mimo to udało mu się pokonać faworyzowanego "Rolnika Zabijacza" na gali MMA-VIP 2. Jego bilans to jedna wygrana i dwie porażki. Dla Ciosa pojedynek z Michałem Cichym będzie zdecydowanie najłatwiejszym wyzwaniem. Cichy debiutuje, mimo iż od lat ma styczność z MMA jako dziennikarz portalu MMA.PL. W jednym z wywiadów przyznał się jednak, że do tej pory nic nie trenował. Adrian Cios ma doświadczenie w MMA i od lat siedzi w tematyce sportów sylwetkowych, co z pewnością daje mu dużą przewagę.

Zobacz także – Typy na Prime Show MMA

Naszym zdaniem fizyczność Adriana Ciosa i jego doświadczenie przeważy. Z całym szacunkiem, ale krótkie przygotowania Michała Cichego i jego mizerne umiejętności nie będą w stanie przeciwstawić się lepszemu przeciwnikowi, dlatego nasz typ to wygrana Adriana Ciosa przed czasem po kursie 1.80.