Już 18 maja dojdzie do starcia o niekwestionowane mistrzostwo świata wagi ciężkiej pomiędzy Tysonem Furym a Oleksandrem Usykiem. Transmisję gali przeprowadzi platforma DAZN. Jednak czy można obejrzeć walkę Usyk vs Fury za darmo? Sprawdź gdzie oglądać Usyk vs Fury za darmo!

Usyk vs Fury - darmowy stream

Galę w Rijadzie, na której dojdzie do walki Usyk vs Fury, wyemituje platforma DAZN. To oznacza, że nie ma możliwości obejrzenia jej za darmo. Aby zobaczyć walkę Usyk vs Fury, należy wykupić dostęp do platformy DAZN. Do wyboru są dwa różne pakiety. Różnią się one jednak ceną oraz długością obowiązywania.

Usyk vs Fury - darmowa transmisja

Darmowa transmisja Usyk vs Fury to coś, czego kibice boksu na całym świecie będą poszukiwać. Całą galę w Rijadzie, na której dojdzie do starcia Usyk vs Fury, wyemituje platforma DAZN.

Gdzie obejrzeć Usyk vs Fury za darmo?

Walki Usyk vs Fury niestety nie zobaczymy za darmo. Aby obejrzeć ten hitowy pojedynek, musimy wykupić dostęp do platformy DAZN, a także pay-per-view na całą galę w Rijadzie.

Walkę Oleksandr Usyk vs Tyson Fury warto obstawiać w Superbet. Tylko nasz kod promocyjny Superbet oprócz pakietu powitalnego do 3755 PLN umożliwia zgarnięcia bonusu 300 PLN za wygrany zakład na zwycięzcę walki Usyk vs Fury.

usyk vs fury superbet promo