Gala we Wrocławiu będzie prawdopodobnie największą galą boksu w historii Polski. Dojdzie na niej do walki niepokonanego Oleksandra Usyka z Danielem Dubois. Stawką tego starcia będą cztery pasy mistrzowskie w wadze ciężkiej. Czy można obejrzeć Usyk vs Dubois za darmo? Gdzie oglądać Usyk vs Dubois za darmo?

Usyk vs Dubois - darmowy stream

Gdzie obejrzeć Usyk vs Dubois za darmo? Gala we Wrocławiu, na której dojdzie do starcia Usyk vs Dubois nie będzie dostępna za darmo. Aby móc obejrzeć walkę Usyk vs Dubois, którą można typować w Superbet (odbierz kod promocyjny Superbet) należy wykupić dostęp do platformy Megogo. Dostęp do pakietu próbnego, który umożliwi obejrzenie walki Usyk vs Dubois kosztuje 14,99 PLN.

Usyk vs Dubois - darmowa transmisja

Darmowa transmisja Usyk vs Dubois to coś, czego z pewnością będą szukać kibice w dzień gali. Jednak już od wielu lat hitowe starcia czy to w boksie czy w MMA zazwyczaj transmitowane są w systemie PPV. Podobnie jest w przypadku walki Usyk vs Dubois. Można obejrzeć ją wyłącznie na platformie Megogo.

Gdzie oglądać całe Usyk vs Dubois za darmo?

Walka Usyk vs Dubois za darmo? Czy to możliwe? Jedyna możliwość na obejrzenie całej gali we Wrocławiu to Usyk vs Dubois w PPV. Wielu kibiców liczyło na to, że prawa do transmisji wykupi na przykład Telewizja Polska, która aktywnie uczestniczy w promocji boksu w ostatnich latach. Ostatecznie jednak walkę Usyk vs Dubois obejrzymy wyłącznie w Megogo.