Przed nami już czterdziesta edycja gali Oktagon MMA. Organizacja ta rozwija się w błyskawicznym tempie. Na gali Oktagon 40 zobaczymy pierwszy etap turnieju w wadze półśredniej. W jego puli znajduje się milion euro! Czy można obejrzeć galę Oktagon 40 za darmo? Gdzie oglądać Oktagon 40 za darmo?

Oktagon 40 - Stream Free Online

Gala Oktagon 40 za darmo? Czy to możliwe? To pytanie z pewnością zadaje sobie wielu fanów MMA w naszym kraju. Niestety aktualnie nie ma możliwości, aby zobaczyć gale organizowane przez Oktagon za darmo. Organizacja od dawna postawiła na transmisje za pośrednictwem pay-per-view.

Oktagon 40 - Darmowa Transmisja z Pierwszej Walki?

Organizacja Oktagon wychodzi jednak naprzeciw oczekiwaniom kibiców i na jej kanale YouTube będzie można obejrzeć początek gali Oktagon 40. W otwartym paśmie zobaczymy pojedynek otwierający wydarzenie, czyli Andrej Kalasnik vs Matus Juracek. Cała gala Oktagon 40 zostanie wyemitowana wyłącznie w systemie pay-per-view.

Cała gala Oktagon 40 za darmo?

Cała gala Oktagon 40 za darmo? Aktualnie nic nie wskazuje na to, abyśmy w przyszłości mogli oglądać wydarzenia spod szyldu Oktagon MMA za darmo. Aktualnie, aby obejrzeć wszystkie walki gali Oktagon 40, trzeba kupić pakiet PPV na oficjalnej stronie federacji. Za darmo, za pośrednictwem kanału YouTube czeskiej organizacji, zobaczymy jednak pierwszą walkę gali Oktagon 40.

Sprawdź także - karta walk Oktagon 40