Już dziś, 7 czerwca, organizacja KSW po raz pierwszy w swojej historii zawita do Olsztyna. Na karcie walk KSW 95 znaleźli się przede wszystkim Jakub Wikłacz oraz Sebastian Przybysz, którzy zawalczą o pas wagi koguciej. Czy można obejrzeć galę KSW 95 za darmo? Gdzie oglądać KSW 95 za darmo?

KSW 95 - darmowy stream

Już od wielu lat oglądanie gal KSW za darmo nie jest możliwe. Wszystkie wydarzenia, organizowane przez federację KSW są transmitowane tylko na platformie Viaplay. Koszt pakietu, który pozwoli obejrzeć KSW 95 wynosi 55 PLN/miesiąc.

Zawód Typer wychodzi jednak naprzeciw oczekiwaniom kibiców. Na naszym portalu możesz za darmo śledzić relację tekstową i aktualizowane na bieżąco wyniki KSW 95.

KSW 95 - darmowa transmisja

Darmowa transmisja gali KSW 95, jest poszukiwana przez wielu kibiców. Największa polska organizacja nie udostępnia jednak transmisji swoich wydarzeń za darmo. Gale KSW można obejrzeć tylko po wykupieniu pakietu Viaplay Total.

Walki z gali KSW 95 warto obstawiać z kodem promocyjnym Superbet. Korzystając z niego, poza pakietem powitalnym 3755 PLN, otrzymacie specjalny bonus 200 PLN za wytypowanie zwycięzcy walki Przybysz vs Wikłacz.

ksw bonus

Gdzie obejrzeć całe KSW 95 za darmo?

Cała gala KSW 95 za darmo? Aktualnie nic nie wskazuje na to, aby fani KSW kiedykolwiek doczekali się oglądania gal tej organizacji za darmo. Największa polska federacja MMA już od wielu lat transmituje swoje gale tylko w systemie PPV. Na ten moment jedyną opcją, aby obejrzeć wszystkie walki nadchodzącej gali, jest KSW 95 w PPV.