Długo wyczekiwana przez fanów gala KSW 94 odbędzie się już dziś. Na karcie walk KSW 94 znaleźli się przede wszystkim Artur Szpilka i Arkadiusz Wrzosek. Czy można obejrzeć galę KSW 94 za darmo? Gdzie oglądać KSW 94 za darmo?

KSW 94 - darmowy stream

Już od dłuższego czasu oglądanie gal KSW za darmo nie jest możliwe. Wszystkie wydarzenia, organizowane przez federację KSW są transmitowane wyłącznie na platformie Viaplay. Koszt pakietu, który pozwoli obejrzeć KSW 94, wynosi 55 PLN/miesiąc.

Zawód Typer wychodzi jednak naprzeciw oczekiwaniom kibiców. Na naszym portalu możesz za darmo śledzić relację tekstową i aktualizowane na bieżąco wyniki KSW 94.

ksw 94 relacja live

KSW 94 - darmowa transmisja

Darmowa transmisja gali KSW 94 jest poszukiwana przez wielu fanów. Federacja KSW nie decyduje się jednak na transmisje swoich wydarzeń za darmo. Gale KSW można obejrzeć tylko po wykupieniu pakietu Viaplay Total.

Walki z gali KSW 94 warto obstawiać z kodem promocyjnym Superbet. Korzystając z niego, poza pakietem powitalnym 3755, otrzymacie specjalny bonus 300 PLN za wytypowanie zwycięzcy walki Wrzosek vs Szpilka.

bonus superbet ksw 94

Gdzie obejrzeć całe KSW 94 za darmo?

Cała gala KSW 94 za darmo? Aktualnie nic nie wskazuje na to, aby fani KSW kiedykolwiek doczekali się oglądania gal tej organizacji za darmo. Największa polska federacja MMA już od wielu lat transmituje swoje gale tylko w systemie PPV. Na ten moment jedyną opcją, aby obejrzeć wszystkie walki nadchodzącej gali, jest KSW 94 w PPV.