Transmisja gali Day of Reckoning za darmo jest niezwykle pożądana przez fanów. Dowiedz się czy można obejrzeć za darmo walki Joshua vs Wallin oraz Wilder vs Parker i gdzie to zrobić!

Joshua vs Wallin za darmo

Gdzie obejrzeć Joshua vs Wallin za darmo? Transmisję z gali w Rijadzie, na której dojdzie do wielu hitowych starć, przeprowadzi platforma DAZN. Oznacza to, że nie będzie możliwości obejrzenia jej za darmo.

Aby zobaczyć walki Joshuy czy Wildera, które można typować z kodem promocyjnym Superbet, należy wykupić dostęp do platformy DAZN oraz PPV na galę. Dostęp do najtańszego pakietu, który umożliwi obejrzenie gali Day of Reckoning kosztuje 73,99 PLN.

Joshua vs Wallin - darmowa transmisja

Darmowa transmisja Joshua vs Wallin to coś, czego kibice sportów walki na całym świecie będą poszukiwać. Całą galę w Rijadzie, na której dojdzie do starcia Joshua vs Wallin, wyemituje platforma DAZN w systemie pay-per-view.

Gdzie obejrzeć Joshua vs Wallin za darmo?

Walka Joshua vs Wallin za darmo? Niestety, ale żadna darmowa telewizja nie zdecydowała się na wykupienie praw do transmisji gali w Rijadzie. Jedyną opcją obejrzenia gali Day of Reckoning będzie zatem wykupienie dostępu do DAZN i obejrzenie gali Joshua vs Wallin w PPV.