Walka Anthony'ego Joshuy z Francisem Ngannou budzi wśród kibiców ogromne emocje. Jednak czy można obejrzeć walkę Joshua vs Ngannou za darmo? Gdzie oglądać Joshua vs Ngannou za darmo?

Joshua vs Ngannou - darmowy stream

Gala w Rijadzie, na której dojdzie do walki Joshua vs Ngannou będzie transmitowana za pośrednictwem platformy DAZN. Oznacza to, że nie będzie możliwości obejrzenia jej za darmo.

Aby zobaczyć walkę Joshua vs Ngannou, którą można typować z kodem promocyjnym Superbet, należy wykupić dostęp do platformy DAZN oraz PPV na galę. Najniższa kwota jaką musimy zapłacić, aby obejrzeć to wydarzenie to 61 PLN. Składa się na nią miesięczna opłata za DAZN oraz PPV na galę Joshua vs Ngannou.

Joshua vs Ngannou - darmowa transmisja

Darmowa transmisja Joshua vs Ngannou to coś, czego kibice sportów walki na całym świecie będą poszukiwać. Całą galę w Rijadzie, na której dojdzie do starcia Joshua vs Ngannou, wyemituje platforma DAZN w systemie pay-per-view.

Gdzie obejrzeć Joshua vs Ngannou za darmo?

Walka Joshua vs Ngannou niestety nie będzie transmitowana za darmo. Aby zobaczyć ten hitowy pojedynek oraz całą galę w Rijadzie musimy wykupić PPV na Joshua vs Ngannou.