Przed nami kolejna gala organizacji FEN. Dojdzie do niej do wielu emocjonujących starć, a przede wszystkim do walki o mistrzowski pas w wadze półśredniej pomiędzy Cezarym Oleksiejczukiem a Mansurem Abdurzakovem. Czy można obejrzeć galę FEN 45 za darmo? Gdzie oglądać FEN 45 za darmo?

FEN 45 - Stream Free Online

Gala FEN 45 za darmo? Czy to możliwe? Odpowiedz brzmi - tak! Cała gala FEN 45 zostanie wyemitowana na kanałach Polsatu. Transmisja wydarzenia rozpocznie się od godziny 19:00 w Polsacie Sport Fight, a od 20:00 w Super Polsacie.

Jeśli nasz pakiet telewizyjny nie obejmuje tych kanałów to pozostaje nam stream online. Odbędzie się za pośrednictwem platformy Polsat Box Go. Aby otrzymać dostęp do pakietu Polsat Box Go Sport, w ramach którego będzie transmitowana gala FEN 45, należy zarejestrować się na stronie polsatboxgo.pl i wykupić dostęp. Jego cena to 40 PLN za 30 dni.

FEN 45 - Darmowa Transmisja?

Gale FEN można oglądać za darmo w telewizji Polsat. Transmisja FEN 45 odbędzie się na kanałach Polsat Sport Fight oraz Super Polsat.

Karta walk FEN 45 obejmuje dziesięć emocjonujących pojedynków, dlatego warto śledzić galę od samego początku. W walce wieczoru sobotniego wydarzenia zobaczymy pojedynek o pas mistrzowski w wadze półśredniej Cezary Oleksiejczuk vs Mansur Abdurzakov. Całą galę można typować na stronie bukmachera LVBET (zobacz: kod promocyjny LVBET).

Cała gala FEN 45 za darmo?

Cała gala FEN 45 za darmo? Wszystkie walki gali FEN 45 obejrzymy od godziny 19:00 na Polsacie Sport Fight. Gala nie będzie transmitowana w systemie pay-per-view, więc każdy z dostępem do tych kanałów będzie mógł obejrzeć galę FEN 45 za darmo.

Sprawdź także - karta walk FEN 45