Jubileuszowa gala FAME MMA 20 odbędzie się już dziś! Wielu fanów z pewnością zastanawia się gdzie oglądać FAME MMA 20 za darmo. Dowiedz się czy można obejrzeć galę za darmo i gdzie to zrobić!

FAME MMA 20 za darmo

Fani przy okazji każdej kolejnej gali, zadają sobie gdzie oglądać FAME MMA za darmo. Od pierwszej edycji organizacja transmituje swoje wydarzenia w systemie PPV. W tym systemie odbędzie się również transmisja gali FAME MMA 20, którą można typować z kodem promocyjnym Betclic.

Zawód Typer wychodzi jednak naprzeciw oczekiwaniom kibiców i na naszym portalu możesz za darmo śledzić relację tekstową i wyniki FAME MMA 20. Wystarczy kliknąć w poniższy baner.

fame 20 relacja

FAME MMA 20 - darmowa transmisja z pierwszej walki

Organizacja FAME MMA, podobnie jak inne organizacje freak fightowe, udostępnia za darmo dwie pierwsze walki każdej gali. W ten sposób federacja FAME MMA chce zachęcić widzów do kupna PPV.

Początek gali jest emitowany na oficjalnym kanale YouTube organizacji FAME MMA. Kibice za darmo zobaczą studio oraz dwie pierwsze walki. W przypadku FAME MMA 20 będą to pojedynki Tomek Olejnik vs Wronek oraz Pasternak vs Parke. Kolejne starcia zostaną pokazane wyłącznie w systemie pay-per-view.

Aby móc natomiast obejrzeć FAME MMA 20 w całości, należy wykonać kilka prostych czynności.

  • Kliknij TUTAJ i przejdź na stronę famemma.tv
  • Zarejestruj konto
  • Zaloguj się
  • Kliknij przycisk "Kup dostęp"
  • Wybierz jeden z dwóch pakietów
  • Wybierz metodę płatności
  • Zapłać

Cała gala FAME MMA 20 za darmo?

Cała gala FAME MMA 20 za darmo? Na ten moment nic nie wskazuje, aby była możliwość oglądania FAME MMA za darmo. Aktualnie jedyna możliwość, aby obejrzeć wszystkie walki zbliżającej się gali to FAME MMA 20 w PPV.