Na kanale Huberta Mściwujewskiego pojawił się wywiad z wczorajszej konferencji przed galą Clout MMA 4. W trakcie rozmowy raper TEDE przyznał, że otrzymał on propozycję walki od jednej z freak fightowych federacji. Kwota jest zaskakująca, zaś teoretyczny przeciwnik jeszcze bardziej!

TEDE kontra Peja, czyli walka za milion Euro!

Według słów TEDE, otrzymywał on sporo propozycji z różnych federacji freak fightowych, aby zawalczył na ich gali. Jeśli chodzi jednak o rekordową propozycję, to była to walka TEDE kontra Peja. Raper przyznał w wywiadzie, że rzucił kwotę 1 miliona Euro i tajemnicza federacja przystała na propozycję. Walka ta nie doszła jednak do skutku, gdyż druga strona (Peja) nie zgodził się na pojedynek z odwiecznym nemezis.

Warto dodać, że TEDE został wczoraj oficjalnie przyjęty do rodziny Clout MMA i ma pełnić w niej rolę gościa (cokolwiek to znaczy). Zapowiedział on jednocześnie, że nie zamierza podejmować rękawic i walczyć w federacji. W trakcie wywiadu raper przyznał, że nie wyklucza jednak współprowadzenia wydarzeń na Clout MMA, gdyż jako prowadzący w Kanale Zero czuje się doskonale.