Pierwszy mecz Move Federation 2 nie przyniósł żadnych niespodzianek. W drugim spotkaniu zmierzyły się ze sobą Team Ekipa vs Team Jawor. Zdecydowanym faworytem jest tutaj pierwsza drużyna, jednak jaki był końcowy wynik?

Team Ekipa pokonuje Team Jawor na Move Federation 2

Po dwóch spotkaniach drugiej edycji gali Move Federation nie mamy żadnych niespodzianek. Drużyna Ekipy bardzo dobrze weszła w spotkanie, już od samego początku pokazując, że są o wiele lepszą drużyną niż ich przeciwnicy. Do przerwy zobaczyć można było całkiem niezłe widowisko, ponieważ pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 7-1.

Wyniki Move Federation 2 na żywo są naprawdę mocno emocjonujące. Druga połowa przyniosła tyle samo emocji co pierwsza. Można powiedzieć, że wynik został podwojony, a ostateczny rezultat wyniósł 15:2. Tym samym, w drugim spotkaniu gali zobaczyliśmy pierwszą bramkę liczoną za 3 punkty.