Nadchodzący weekend zdecydowanie zapewni nam silne emocje, a to za sprawą FAME MMA 20. Podczas gali dojdzie do turnieju K-1, w którym zawodnicy zmierzą się o nagrodę, której łączna pula wynosi 2 miliony złotych. W jednym ze starć ćwierćfinału zmierzą Tańcula i Wiewiór. O której godzinie jest walka?

Tańcula vs Wiewiór - data

Gala, podczas której dojdzie do starcia Arkadiusza Tańculi oraz Maksymiliana "Wiewióra" Wiewiórki odbędzie się w w sobotę 10 lutego 2024 roku. Początek wydarzenia został zaplanowany na 19:30 i zostanie rozpoczęty studiem.

Zarówno tę walkę, jak i inne pojedynki podczas FAME MMA 20 możecie obstawiać z kodem promocyjnym Betclic. Jeśli użyjecie go podczas rejestracji, to możecie zagwarantować sobie zakład bez ryzyka o wartości nawet 200 PLN!

Betclic zakład bez ryzyka FAME MMA 20

O której godzinie walka Tańcula vs Wiewiór?

Pojedynek, w którym Tańcula zmierzy się z Wiewiórem, jest początkowym etapem turnieju K-1. Z tego też względu starcie mężczyzn zaplanowano na 21:15. Aby być na bieżąco z każdym starciem tego wydarzenia, obserwujcie wyniki na żywo FAME MMA 20! W rezultacie nic was nie ominie.

Wszystkie walki Fame MMA 20