Wczoraj odbyła się gala Prime 6: Premium, gdzie dowiedzieliśmy się z kim nowy nabytek polskiej federacji freakowej - Erko Jun, zmierzy się z na najbliższym wydarzeniu organizacji PRIME. Jego rywalem będzie - Paweł “Trybson” Trybała, który ostatnio na gali Prime Show MMA 5 przegrał z byłym zawodnikiem KSW - Grzegorzem “Szuli” Szulakowskim.

Szuli zdradza swojego faworyta w walce Trybson vs Erko Jun

Teraz jego ostatni pogromca zdradził w rozmowie dla Kasi Kubiak z MMA.pl, kto w jego opinii ze starcia Trybson vs Erko Jun wyjdzie z tego starcia zwycięsko. I co ciekawe, faworytem Szuliego nie jest były zawodnik organizacji KSW.

Myślę że Trybson sobie poradzi. Jeżeli będzie miał dobry plan na niego. Erko Jun słabe zapasy, parter też słaby, w stójce coś tam może potrafi, ale jest naprawdę malutki, powiem ci ku*** połowę mnie, chyba jakbym go pie******* to by wpadł od razu w pierwszej rundzie chyba. On w telewizji tak naprawdę wygląda na dużego. Dla mnie on nie robi wrażenia

Ulubieńcem tego starcia wydaje być się jednak Bośniak, który ma już za sobą walki z takimi rywalami jak Akop Szostak czy Mariusz Pudzianowski. Czy jednak doświadczenie międzynarodowe pomoże Junowi pokonać Trybsona? Przekonamy się to na gali Prime Show MMA 7.