Federacja Clout MMA ogłosiła kolejną, trzecią, galę freak fightów. Ostatnie, w tym roku, spotkanie będzie miało świąteczny klimat. Organizatorzy liczą na bezproblemową transmisję wydarzenia.

Trzecia edycja Clout MMA.

W mediach społecznościowych federacji Clout MMA zostały opublikowane wpisy informujące o kolejnej edycji freak fightów. Event zorganizowany zostanie 29 grudnia 2023 roku w Warszawie, w Studio Polsatu.

Okres świąteczny, poprzedzający datę spotkania, wpłynął na motyw wydarzenia. Tym razem zawodnicy będą reprezentować swoje umiejętności w świątecznym klimacie. Czy dzięki temu konferencje i relacje między zawodnikami będą miały przyjemniejszy charakter? Informacje dotyczące pojedynków mają pojawić się już wkrótce na profilach federacji. 

Po dotychczasowych problemach, z transmitowaniem gali na żywo, federacja zapewniła, że tym razem kwestie organizacyjne będą obowiązkiem nowego dostawcy - firmy StreamOnline. Sprzedaż biletów na galę ruszyła. Pula wejściówek jest ograniczona, a ceny zaczynają się od ponad 700 złotych. Organizatorzy zapewniają o świąteczno-noworocznej oprawie i niezapomnianych wrażeniach.