Roberto Soldic już dziś powróci do klatki. Były podwójny mistrz KSW w swoim drugim występie w organizacji ONE Championship stanie naprzeciwko Zebaztiana Kadestama. O której walka Soldic vs Kadestam?

Soldic vs Kadestam - data

Kiedy walka Soldic vs Kadestam? Druga walka Roberto Soldica w organizacji ONE odbędzie się na gali ONE Fight Night 10. Wydarzenie to rozpocznie się w nocy z 5 na 6 maja.

Soldic vs Kadestam o której godzinie walka?

O której godzinie walka Soldic vs Kadestam? Pojedynek pomiędzy byłym podwójnym mistrzem KSW, a reprezentantem Szwecji odbędzie się jako siódme na karcie walk ONE Fight Night 10. Cała gala rozpocznie się o 1:00 polskiego czasu. Jako że jeden pojedynek, razem z wyjściem zawodników do klatki i wywiadami po walce trwa około półgodziny, należy szacować, że walka Soldic vs Kadestam rozpocznie się około godziny 4:00 polskiego czasu.

Soldic vs Kadestam

Walka Roberto Soldic vs Zebaztian Kadestam to starcie dwóch stójkowiczów. Sumując ich rekordy, spośród 34 wygranych, aż 29 zakończyli przez nokaut. Patrząc na tę statystykę, skończenie przed czasem wydaje się wręcz oczywiste. Soldic ostatniej porażki doznał w 2018 roku w starciu z Dricusem du Plessis. Od tamtej pory zanotował siedem wygranych, a jego ostatnia walka zakończyła się wynikiem no contest. Kadestam natomiast jest aktualnie na fali dwóch zwycięstw z rzędu.

Kiedy jest ONE Fight Night 10?

Kiedy i gdzie ONE Fight Night 10? Hitowe wydarzenie azjatyckiej organizacji odbędzie się 6 maja. Początek gali, która będzie miała miejsce w 1stBank Center w Broomfield, został zaplanowany na godzinę 1:00 według polskiego czasu.

ONE Fight Night 10 gdzie oglądać

Gdzie oglądać ONE Fight Night 10? Federacja ONE wychodzi naprzeciw oczekiwaniom kibiców i pierwsze dwie walki zostaną wyemitowane za darmo na oficjalnym kanale YouTube organizacji ONE Championship. Całe wydarzenie polscy kibice będą mogli zobaczyć po wykupieniu pay-per-view na stronie watch.onefc.com. Koszt dostępu do transmisji wynosi 25 PLN.


O której rozpocznie się walka Soldic vs Kadestam?
Pojedynek Roberto Soldic vs Zebaztian Kadestam powinien rozpocząć się 6 maja około godziny 4:00.
Gdzie obejrzeć ONE Fight Night 10?
Galę ONE Fight Night 10 można obejrzeć po wykupieniu PPV na stronie watch.onefc.com.