Typy na walkę Smolasty vs Miły Pan na FAME MMA 11, czyli... wiadomo tyle, że nic nie wiadomo. Jak wyglądają kursy i zakłady bukmacherskie na – przynajmniej na papierze – najbardziej freakowy pojedynek na całej gali?

Zakłady bukmacherskie Smolasty vs Miły Pan na FAME MMA 11

Zakłady bukmacherskie na walkę Smolasty vs Miły Pan dostępne są dla graczy w zakładce Sztuki Walki → FAME MMA w firmie Betclic, czyli u oficjalnego sponsora największej federacji typu freak fight w Polsce. Kursy na pojedynek pojawiły się zaraz po tym, jak ogłoszono ten niespodziewany pojedynek rapera z popularnym twórcą disco polo.

Kursy Smolasty vs Miły Pan na FAME MMA 11

Kursy na walkę Smolasty vs Miły Pan z pewnością były niezwykle trudne do wystawienia. O obu zawodnika, w kontekście pojedynku w MMA, wiadomo bowiem tyle, co nic. Podczas konferencji, na której Mily Pan nie zjawił się z powodu trasy koncertowej, dowiedzieliśmy się jednak kilku ciekawych rzeczy. Smolasty trenuje od kilku miesięcy – jego występ zapowiedziano już podczas wcześniejszej gali, na której grał koncert. Z kolei Miły Pan pierwotnie nie miał być jego rywalem, więc można domniemać, że o walce dowiedział się stosunkowo niedawno i że dopiero zaczyna ewentualne przygotowania.

Kiedy odbędzie się Fame MMA 11?

Typy na Smolasty vs Miły Pan na FAME MMA 11

Biorąc pod uwagę fakt, że Smolasty ma na swoim koncie – wszystko na to wskazuje – znacznie dłuższy staż treningowy w MMA, widzimy w tym nietypowym pojedynku jego wygraną. Raper przygotowuje się do debiutu w klubie Norberta Daszkiewicza, w którym trenuje wielu zawodników startujących we freakfightowych organizacjach. Wierzymy więc, że odpowiednio dobrana taktyka i treningi sprawią, że nasz typ w postaci triumfu Smolastego okaże się skuteczny.

Nasz typ – Smolasty pokona Miłego Pana, kurs 1.40