Chwilę po efektownym nokaucie Darko Stosica na Matheusu Scheffelu na KSW Epic, przyszła pora na kolejny pojedynek z karty głównej. Następni do klatki wszedł Michał Królik oraz Vaclav Sivak.

Vaclav Sivak pokonuje Michała Królika jednogłośną decyzją

Starcie Michała Królika z Vaclavem Sivakiem odbyło się w rękawicach do MMA, jednak na zasadach muay thai. Ciosy mogły być zadawanie między innymi pięściami, łokciami, kolanami czy nogami.

Runda I

Królik od pierwszych sekund narzucał dużą presję, natomiast rywal jedynie czekał na możliwość kontrataku. Zawodnicy cały czas nacierali na siebie - dużo ciosów z obu stron. Runda skończyła się na korzyść zarówno Sivaka, jak i Królika.

Runda II

W drugiej odsłonie Sivak zaczął się rozkręcać, a Królik przyjmował coraz więcej ciosów. Vaclav z każdą minutą posiadał coraz większą przewagę. Polak nie miał pomysłu, jak dobrać się do rywala, jednak kilka razy udało mu się celnie uderzyć.

Runda III

Zawodnikom udało się dotrwać do ostatniej rundy. Królik był cały czas skupiony na kombinacjach bokserskich, natomiast Sivak korzystał z technik muay thai. W ostatnich sekundach Vaclav efektownie trafił przeciwnika - nastąpiło pierwsze liczenie. Jednak od razu po wznowieniu walki skończył się czas.

Po trzech rundach walki Vaclav Sivak pokonał Michała Królika przez jednogłośną decyzję sędziów (3x 29-27)

Pojedynki KSW Epic warto obstawiać przy użyciu kodu promocyjnego Superbet. Dzięki niemu zyskacie nie tylko bonus powitalny aż do 3754 PLN, lecz także dodatkowy freebet 400 PLN za wytypowanie zwycięzcy starcia Mamed Khalidov vs Tomasz Adamek!

superbet khalidov vs adamek