Sebastian Fabijański został ogłoszony jako nowy nabytek federacji FAME MMA. Z kim zmierzy się znany aktor? Kiedy można liczyć na jego debiut w oktagonie?

Sebastian Fabijański FAME MMA

Sebastian Fabijański FAME MMA, czyli czy udział aktora we freak fightach jest zaskoczeniem? Dla niektórych kibiców na pewno. Jednak Fabijański już jakiś czas temu w jednym z wywiadów stwierdził, że widziałby się w oktagonie. Aktor nie ma ostatnio najlepszego czasu. Przez swoje zachowania jest krytykowany przez wiele osób. Udział Fabijańskiego w FAME MMA z pewnością wywoła wiele kontrowersji i emocji. Dodatkowo, nowy zawodnik FAME MMA zapowiedział, że kibice nie zobaczą w klatce Sebastiana Fabijańskiego, a jego alter ego, postać którą sam sobie wymyśli.

Kim jest Sebastian Fabijański?

Sebastian Fabijański to zawodowy aktor. Znany jest przede wszystkim z takich filmów jak "Pitbull. Niebezpieczne kobiety", "Botoks" czy "Psy 3. W imię zasad". Swoich sił próbował również w rapie. Do tej pory wydał dwa albumy. W 2020 roku pojawił się "Primityw" natomiast rok później "Reset". W ostatnim czasie Fabijański zmaga się z dość dużą falą krytyki. Po głośnym konflikcie z Quebonafide media poinformowały o potencjalnym romansie z Rafalalą. Te zdarzenia zapoczątkowały lawinę niekorzystnym doniesień o Fabijańskim. W późniejszym czasie nowy zawodnik FAME MMA przyznał się do korzystania z narkotyków, a także zdarzało mu się wywołać zamieszanie w jednej z restauracji.

Sprawdź również: