Salahdine Parnasse (16-1) i Robert Ruchała (9-0) zmierzą się w main evencie na gali KSW 85 w Nowym Sączu. Kiedy walka Parnasse vs Ruchała? O której godzinie walka Salahdine Parnasse vs Robert Ruchała?

Salahdine Parnasse vs Robert Ruchała - data

W walce wieczoru na gali XTB KSW 85 dojdzie do pojedynku o mistrzowski pas kategorii piórkowej. Mistrz dywizji do 66 kilogramów, Salahdine Parnasse, zmierzy się z tymczasowym mistrzem tej kategorii, Robertem Ruchałą.

Pojedynek Parnasse vs Ruchała, który obstawisz w LVBet (sprawdź: kod promocyjny lvbet na darmowe 20 PLN) odbędzie się w sobotę 19 sierpnia.

 

Sprawdź wszystkie wyniki KSW 85

 

O której godzinie walka Parnasse vs Ruchała?

Największa federacja MMA w Polsce ustaliła oficjalną kolejność walk przed ważeniem, które odbyło się dzień przed galą. Samo wydarzenie w Nowym Sączu rozpocznie się jak zwykle o godzinie 19:00. Pierwsze zestawienie w karcie walk to starcie pań - Wiktoria Czyżewska (2-0) kontra Sandra Succar (1-0). Łącznie kibice świetnych pojedynków na najwyższym sportowym poziomie będą świadkami 9 walk. W związku z tym, że starcie Parnasse vs Ruchała jest main eventem, to obaj zawodnicy powinni wejść do klatki około godziny 23:00. Niewykluczone, że poprzednie walki potrwają pełen dystans. Wówczas walka Francuza z Polakiem odwlecze się do północy.