Już dzisiejszego wieczoru odbędzie się wydarzenie KSW 94! Organizatorzy nie próżnowali, przygotowując dla swoich widzów aż 10 emocjonujących pojedynków. W jednym z nich Robert Ruchała stanie do walki z Patrykiem Kaczmarczykiem. O której godzinie jest walka?

Ruchała vs Kaczmarczyk - data

Walka, w której Robert Ruchała zmierzy się z Patrykiem Kaczmarczykiem, została oczywiście zaplanowana na sobotę 11 maja 2024 roku. Wydarzenie rozpocznie się studiem około godziny 19:00. Tuż po jego zakończeniu zobaczymy rozstrzyganie zaplanowanych zestawień.

Jeśli chcecie obstawiać tę lub inną walkę podczas KSW 94, to postawcie na bukmachera Superbet. Wykorzystując kod promocyjny Superbet, możecie otrzymać bowiem bonus do 3755 PLN!

O której godzinie jest walka Ruchała vs Kaczmarczyk?

Jeśli chodzi o starcie, w którym Ruchała będzie walczył z Kaczmarczykiem, to znajduje się ono na trzecim miejscu od końca wśród zaplanowanych walk. Z tej racji pojedynek najprawdopodobniej odbędzie się o godzinie 23:00. Z racji częstych zmian spowodowanych szybszym zakończeniem poprzednich walk, obserwujcie relację i wyniki na żywo KSW 94, aby być na bieżąco.

Wszystkie walki KSW 94