Wyniki gali Revolta 3, czyli kto wygrał na kolejnej edycji gali Revolta? Poznaj wszystkie wyniki ostatniej gali tej polskiej organizacji!

Revolta 3 Wyniki - Kto wygrał 03.03.2023

O tym, kto wygrał walki na Revolta 3, przekonaliśmy się w piątek wieczorem. Gala, którą można typować w Totalbet (zobacz: kod promocyjny Totalbet) została bowiem zaplanowana na 3 marca 2023 roku na godzinę 19:00. Wydarzenie to odbyło się w Hali Sportowej w Tczewie. W walce wieczoru tej gali zmierzyli się ze sobą Łukasz Sajewski i Alan Silverio. Dla reprezentanta Polski był to powrót do startów po ponad trzech latach. Warto wspomnieć, że gala Revolta 3 będzie połączeniem walk w MMA i Cage Boxingu.

Revolta 3 wyniki

Wyniki Revolta 3 ciekawią kibiców, jeśli chodzi o wyniki walk. Bez wątpienia największe emocje wzbudzał powrót do klatki byłego zawodnika UFC - Łukasza Sajewskiego.

Kolejne wydarzenia organizacji Revolta obejmuje walki w MMA i Cage Boxingu. Organizatorzy skupili się jednak przede wszystkim na półzawodowych walkach w MMA. Gala Revolta 3 będzie zatem szansą na pokazanie się początkujących zawodników.

Revolta 3 wyniki gali

Wyniki gali Revolta 3 poznaliśmy w piątkowy wieczór. Właśnie na 3 marca zaplanowano trzecie wydarzenie spod szyldu tej nowej na polskim rynku organizacji. Kibice obserwując wyniki gali Revolta 3 czekali przede wszystkim na walkę Łukasz Sajewski vs Alan Silverio. Polak to były zawodnik UFC. Do amerykańskiej organizacji trafił jako niepokonany z bilansem 13-0. W ostatnich siedmiu walkach zanotował jednak aż sześć porażek.

Revolta 3 Wyniki walk

Wyniki walk Revolta 3 poznaliśmy w sobotni wieczór 3 marca. Swoje umiejętności zaprezentowało aż 18 zawodników. Wszystkich kibiców elektryzowała z pewnością przede wszystkim walka Sajewski vs Silverio, ale pozostałe starcia także były emocjonujące.

Wyniki walk na Revolta 3:

Walka wieczoru:

  • 65,8 kg - Łukasz Sajewski pokonał Alana Silverio przez jednogłośną decyzję

Karta główna:

  • 77,1 kg - Oskar Herczyk pokonał Rafała Błachuta przez jednogłośną decyzję sędziów (MMA)
  • 77,0 kg - Filip Kamysz pokonał Arkadiusza Dzikielewskiego przez poddanie kimurą, runda II (semi-pro)
  • 75,0 kg - Kamil Rościński pokonał Dawida Kulika przez TKO, runda II (K-1)
  • 84,0 kg - Rafał Rutkowski pokonał Przemysława Opalacha przez TKO, runda I (cage boxing)
  • 72,0 kg - Mark Krylov pokonał Kacpra Dembka przez jednogłośną decyzję sędziów (cage boxing)
  • 84,0 kg - Bartłomiej Bielawski pokonał Mateusza Trzebiatowskiego przed duszenie zza pleców (semi-pro)
  • 80,0 kg - Krzysztof Zaradny pokonał Miłosza Leszczyńskiego przez jednogłośną  decyzję sędziów (semi-pro)
  • 86,0 kg - Damian Strohschein pokonał Tomasza Suska przez jednogłośną decyzję sędziów (semi-pro)