Gala Punchdown 5, czyli pojedynki, podczas których zawodnicy uderzają się na „liście”, zbliża się wielkimi krokami. Co już wiadomo, jeśli chodzi o Punchdown 5? Sprawdziliśmy!

Nazwa galiPunchdown 5
Data gali22 października 2021
Miejsce galiWrocław
Transmisja galiPPV
Gwiazdy galiPiątkowska, Godlewska, Zulizinho

Punchdown 5 kiedy gala?

Czy termin gali Punchdown 5 jest już znany? Tak, znamy termin gali Punchdown 5, czyli pierwszego wydarzenia po przerwie wakacyjnej w wykonaniu organizacji specjalizującej się w galach, podczas których zawodnicy uderzają się otwartymi dłońmi. Do wydarzenia dojdzie 22 października 2021 roku.

Punchdown 5 gdzie?

Podobnie jak termin gali Punchdown 5, również lokalizacja jest już znana. To, gdzie Punchdown 5 się odbędzie, z pewnością ciekawiło wielu kibiców. Jak się okazało, tym razem Punchdown ze swoją galą zawita do Wrocławia.

Punchdown 5 bilety

Punchdown 5 bilety są dostępne w sprzedaży. Wydarzenie odbędzie się w Studio P1 The Next Level we Wrocławiu, w związku czym jeśli ktoś ma ochotę, może zobaczyć te nietypowe walki z perspektywy widowni!

Punchdown 5 transmisja

Wydarzenie oczywiście będzie transmitowane będzie w systemie PPV. Punchdown od pierwszej edycji transmitowany jest w płatnym systemie i nic nie wskazuje na to, żeby miało się to kiedykolwiek zmienić.

Punchdown 5 zawodnicy

Jeśli chodzi o Punchdown 5 zawodnicy, karta walk wygląda naprawdę ciekawie. Zobaczymy zarówno turniej Punchdown 5, jak i super fighty. W walce wieczoru wystąpi pięściarska mistrzyni świata, Ewa Piątkowska, której rywalką będzie Monika "Waldek" Rozmuz-Quandt. Do startów w tej formule między innymi wraca również Monika "Esmeralda" Godlewska.

Punchdown 5 walki

Punchdown 5 walki to nie tylko pojedynki kobiet. Na arenie po raz kolejny swoje umiejętności zaprezentują między innymi Artur "Waluś" Walczak, którego rywalem będzie Adrian "Dziku" Żebrowski. Będzie to pojedynek turniejowy Punchdown 5. W turnieju wystąpi też kilku zagranicznych zawodników, w tym Zuluzinho, były zawodnik MMA takich organizacji, jak legendarne Pride.

Punchdown 5 typy

Głównym sponsorem gali jest firma TOTALbet (odbierz kod promocyjny TOTALbet). Właśnie ten bukmacher oferuje kursy na walki Punchdown 5, gdzie można wytypować swoich faworytów. W walce wieczoru faworytką jest "Waldek", na której triumf wystawiono kurs w wysokości 1.40.

Punchdown 5 karta walk

Punchdown 5 karta walk i Punchdown 5 drabinka turnieju - wszystko jasne!

Drabinka turnieju Punchdown 5:

Maras vs Jasiu
Aligator vs Siwy
Predator vs Ślepol
Kostrześ vs Peres
Waluś vs Dziku
Zuluzinho vs Buła
Niedźwiedź vs Dudzio
Zaleś vs Tiagao

Super fighty Punchdown 5:

Esmeralda Godlewska vs Patusia
Waldek vs Ewa Piątkowska

Zobacz także - Punchdown – organizatorzy i zasady.


Kiedy odbędzie się gala Punchdown 5?
Punchdown 5 zaplanowany jest na październik.
Czy Pundchdown 5 będzie w PPV?
Tak, wydarzenie transmitowane będzie w systemie PPV.